Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanár diák kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanár diák kapcsolat?

Figyelt kérdés

Még az egyetem előtt ismerkedtem meg a párommal, már akkor is kedveltem később amikor megkezdődött az egyetem ő lett az egyik tanárom, annyira kölcsönös volt a vonzalom, hogy összejöttünk, a mai napig titokban tartjuk a kapcsolatunkat, csak a szűk családt tudja.

Viszont nem sokáig tudjuk titkolni mert, 20 hetes kismama vagyok és már az együtt élés a közel jövőben van.

Látszik már rajtam a várandóság, az egyetemet már nem folytatom, viszont párom ugyan ott dolgozik.

Ha mindez kiderül kirúgják úgy is igaz?

Szóval kár titkolni nem?

Jegyet nem adott inkább tanácsadó volt így nem mondhatják rá, hogy kivételezett velem.

De tudom, ez nem igazán normális és nem igazán tűrik a tanár diák kapcsatot.

21L



2016. aug. 9. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Az agyadat nem használod?


Miért rúgnák ki?

1. Már nem tanít téged.

2. Már mindketten jogilag felnőttek vagytok és ez NEM középiskola.

2016. aug. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval - mindketten felnőttek vagytok. A magánéleteteket meg ti élitek.
2016. aug. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem jól fogalmaztam, ezen az egyetemen nem igazán tűrik a tanár diák kapcsolatot. Már volt hasonló eset, ott kirúgták a tanárt.
2016. aug. 9. 17:48
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom miféle egyetem az, ahol én tanítok Q nem érdekel senkit, hogy születik-e gyerekem, ki az anyja, és, hogy szerepel-e a hallgatóim között.

Ha elmesélem, akkor se nagyon lenne semmi.

2016. aug. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 fru_ ***** válasza:
78%
"Jegyet nem adott inkább tanácsadó volt" - ez milyen állás??? :O
2016. aug. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
dehogy rugjak ki ,ez nem kozepiskola egyébként is kolcsonos.
2016. aug. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen igaza van a kedves #4-es hozzászólónak. Azon az egyetemen se érdekel senkit sem a tanárok, sem a hallgatók magánélete, ahol én tanulok. A mi tanszékünkön mondjuk eléggé "hivatalosak" a tanárok, nem jönnének össze hallgatókkal, de más tanszékeken azért hallottam már erről-arról, mégis ugyanúgy ott tanít az adott tanár. Ráadásul neves intézményről van szó, mégse rúgtak ki senkit ilyen miatt.
2016. aug. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 omba ***** válasza:

Szerintem is, legalább képen nézz már meg egy egyetemet...


[link]

2016. aug. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!