Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi erre az "orvosság"? L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi erre az "orvosság"? L

Figyelt kérdés

Fordult elő veletek hasonló?


Megkedveltetek valaki..vagy megszerettetek. Aztán megtörténik a baj. Mármint egy bizonyos idő elteltével. Nem az az ember, akinek hittétek, mutatta magát.


Hogyan lehet abba beletörődni, hogy nem olyan, mint amilyennek gondoltad? Mikor szarul érzed magad amiatt, hogy de miért pont ő ilyen? Miért pont ilyen a személyisége? Miért pont ő álszent, kétszínű, áruló?


Nem nagyon tudok haragudni, gyűlölködni. Nem túl nemes tulajdonságok, szóval egyrészt nem is baj. De így viszont kiszolgáltatottnak érzem magam. Nem haragszom, de ha meglátom, gyomoridegem lesz, a szívem majd kiugrik, s közben szétszakít ez az érzés...miért olyan, mint amilyen? Lehetne annyival jobb... Hisz nem bántottam. Mégis én állok döbbenten, én érzem sz_rul magam.


Tudom, hogy túl kell lépni. Az eszem tudja, mi a helyes, de mivel a megbántottságom egy idő után oldódik, elkezd hiányozni olyasvalaki, akinek nem lenne szabad. Mókuskerék... Ő manipulatív, én meg nem tudok köcsög lenni... Most sem haragszom, egyszerűen fáj. Fáj, hogy pont ő ilyen, mikor annyi ember van a világon.


A kérdés: Hogyan lehet ezen túllendülni? Ha kiadom magamból személyesen neki, hogy milyen bántó volt velem az jó? Ha levegőnek veszem? Az a baj, hogy úgy sem tudom...mármint belül szétmar ez a r*hadt érzés.


Volt valaki ilyen helyzetben? Vagy hasonlóban?


2016. aug. 9. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Sex, drugs, alcohol, and rock & roll
2016. aug. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Falba vered a fejed mert mást KÉPZELTÉL mint a valoság és ezzel jol becsaptad magad. Máskor jobban figyelsz.
2016. aug. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noren1989 ***** válasza:

Felesleges neki kiadni. Egyszerűen írsz neki egy levelet, de nem adod fel. Próbálsz az életed pozitív részeire koncentrálni, keresed mások társaságát, szerelem nélkül.


Most is éppen ebben a helyzetben vagyok, egy itteni nő miatt.


26/F

2016. aug. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
#2: Sör, punk, szex. Felülbírállak. :D
2016. aug. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#2 Hogy merészeled kétségbe vonni szavaimat, hitvány halandó?!
2016. aug. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Migiri helyett #5
2016. aug. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!