Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire normális az, hogy házasságon gondolkozom?

Figyelt kérdés

több mint 1 éve vagyunk együtt a barátommal, nagyon jól megvagyunk és mostanában többször eszembe jut, hogy milyen jó lenne ha megkérné a kezem


én 19/L vagyok, ő 24/F



2016. aug. 9. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi is pont igy vagyunk mint ti csak ket evvel idosebbek mindketten es nekem is csomoszor jar ezen az eszem meg osszekoltozesen pedig meg nincs itt az ideje ezt tudom.

Szerintem ez teljesen normalis hogy a szerelmeddel belekepzeled magad ezekbe a dolgokba es vagysz ra :)

2016. aug. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

persze hogy normális :)

de hogy elrettentselek egy kicsit, a barátom 7!! ev utan kérte csak meg a kezem :D

2016. aug. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Költőnő? ***** válasza:
0%
19 évesen ritkán marad együtt az ember az aktuális kapcsolatával.
2016. aug. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én isigy vagyok, de a barátom is gondolkozik ilyesmin szerencsér.

Nem kizárt, hogy lesz belőle valóság.

18L (21F)

2016. aug. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Költőnő? ***** válasza:
Miért kell lepontozni? Írtam, hogy náluk is ez a helyzet? Kivételek vannak, de egy reális tényt írtam le. Istenem... a pontozás nem tetszési index.
2016. aug. 10. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

költőnő: én egy rakat embert ismerek, aki a fiatalkori párjával maradt együtt hosszú ideig és házasság is lett belőle. nem kell általánosítani. akik nem illenek össze,úgyis szétmennek, lehetnek azok 19 vagy 29 évesek. nincs általános válasz, minden kapcsolat más.


kérdező: teljesen normális,hogy ilyeneken gondolkozol. viszont azt érdemes átgondolni,hogy hogyan álltok most anyagilag. eljegyzés után 1-2 évvel meg szokták tartani az esküvőt. azaz kb egyből elkezdik szervezni a kérés után. ti erre tényleg készen álltok? ha jövőhéten megkérne, akkor neki állnátok szervezni és 1-2 év múlva összeházasodnátok? lenne rá anyagi keret? nem éreznéd fiatalnak magad,hogy 20-21 évesen mész férjhez? biztos,hogy ő az igazi? 1 év kapcsolat annyira nem sok, még sok meglepést tartogathat,főleg,hogyha még nem éltetek együtt.

nem baj az,hogy már szeretnéd, de én a helyedben még várnék ezzel egy kicsit. de igazából mindegy,úgyis a barátodon múlik.

2016. aug. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ismerek olyan párt, akik már vagy 20 éve együtt vannak és a pali 3 hónap kapcsolat után kérte meg a barátnője kezét. Azóta együtt vannak, van gyerek és boldogok. Szóval ez a 7 évvel szemben a másik véglet :D mellesleg teljesen normális hogy ilyeneken gondolkozol, én is meg a párom is szokott, beszéltünk is már sokat is róla. Pedig még nincs egy éve sem hogy együtt vagyunk
2016. szept. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!