Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szeretitek ha figyelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szeretitek ha figyelmes, udvarias egy pasi?

Figyelt kérdés
Pl.előre enged,tüzet ad stb
2016. aug. 9. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Igeeeen

De tuzet ne adjon mert az nem kell es azt jelenti hogy o cigizik ami kizaro ok

2016. aug. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha tudatos ez és nem "zsigerből jön" az is ér?
2016. aug. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, de ez miért kérdéstéma?


De ha valaki cigizik az nálam alapból kizáró tényező.

2016. aug. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Én az ajtóban rendszerint meg szoktam jegyezni, hogy az aknamezőn is mindig udvarias vagyok a nőkkel, biztos, ami biztos alapon, vagy hogy 500 forint lesz a kilépődíj (ha kifelé megy a nőszemély). Néha nem árt beszólogatni, öröm és bódottág látni, amikor azt se tudják, mit reagáljanak. :) Egyébként ha udvarias vagy, az jó pont, csak ettől még nem fognak felizgulni rád.
2016. aug. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Nem én inkább azt szeretem ha átlök az ajtón...

Már miért ne szeretnénk,ez elég hülye kérdés,nem azt szeretjük,ha becsapják az ajtót vagy bunkóznak,de tüzet ne adjon nem cigizek.

2016. aug. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem, a nők azt szeretik, ha egy férfi jóképű, minden más hidegen hagyja őket, több ezer éves tapasztalat alapján írom ezt.
2016. aug. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sunshinedoll ***** válasza:
igen. el is várom, hogy az legyen. bár ne engedjen minden esetben előre, ugyanis az etika szerint is, ha idegen helyre lépünk be, pl étterem, bár, akkor a férfinak kell elől menni, és nem etikai okokból, inkább szociális szorongás miatt, de abszolút így gondolom én is. menjen ő előre, mérje fel a terepet, vezessen be az ismeretlenbe, ha kocsmabunyó van, sodorják el őt először :D
2016. aug. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha előreenged az ajtón, vagy kiszáll a kocsiból amikor kirak otthon és úgy köszön el, azt értékelem, fura, ha nem. De ne húzza ki nekem a széket pl, ne csókoljon kezet bemutatkozásnál meg ilyen marhaságok... Erőltetett.


Nem elvárás, de a haverjaimtól, barátaimtól, munkatársaimtól megszoktam, kicsit fura, ha nem így van. De ez messze nem egy "nagy valami". Inkább csak a hiánya tűnik fel, annyira általános.


Tüzet ne adjon, maximum ha a kályhát próbáljuk begyújtani mert hideg van.

2016. aug. 10. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen. Manapsag mar annyira ritka dolog, hogy nagyon ertekelendo.
2016. aug. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!