Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti összejönnétek olyan nővel/p...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek olyan nővel/pasival, akinek van már egy gyereke?

Figyelt kérdés

Az esetemben a pasi ilyen. Össze vissza szerencsétlenkedünk már hónapok óta, de most úgy néz ki, hogy kezd minden egyenesbe jönni.

Van egy kilenc éves fia, nem ő neveli, de iszonyatosan imádja, és igyekeznek sokat találkozni. Én is találkoztam már a kissráccal, egy tündér, baromi cuki, nagyon jól kijöttünk.

Viszont van egy példa előttem, a legjobb barátnőmnek hasonló szitu volt az életében, eleinte minden jól ment, aztán a pasi folyton a gyereket helyezte előtérbe (valahol érthető persze), és ez kb. tönkretette a kapcsolatukat.

Mindig úgy érzem, hogy biztos vagyok a dolgomban, de aztán eszembe jut ez, és elbizonytalanít..

Mi a véleményetek erről? Megérné?

20L, 27F


2016. aug. 9. 21:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Miért a barátnőd a minta? Attól, hogy neki sz..r volt, akkor ezek szerint törvényszerű, hogy akkor neked is ugyanolyan sz..r fog lenni?


Saját életed van, úgy alakítod, ahogy te szeretnéd! Minden megegyezés és beszélgetés tárgyán alapul!

Ne a félelmeid vezéreljenek már! Úgy nem is leszel soha boldog, ha állandóan csak a problémákra összpontosítasz és mereven gondolkodsz.

Ja, és ne mások negatív tapasztalatait használd fel a saját életedhez!

2016. aug. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem jól gondold meg. Még fiatal vagy a 9 éves kisfiúhoz. Nameg ha azt nézzük minden szülőnek a gyermeke az első.
2016. aug. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, csak tartok tőle, hogy mivel neki mindig a fia lesz az első (ami teljesen érthető, és normális, nem ez a bajom), ez kikezdheti később a kapcsolatunkat. Eddig csak olyan kapcsolataim voltak, amiben el voltam hanyagolva, és még véletlenül sem szeretnék belemenni egy olyanba, ahol fennáll ennek a lehetősége.
2016. aug. 9. 22:07
 4/19 anonim ***** válasza:
Én ha a te helyedbe lennék összejönnék persze, figyelj ha még a kissrácot is birod az milyen jó már, meg kell próbálni ha nem próbálod bánni fogod, ha meg megpróbáltátok és mégse akkor elengedni...de ha fontos neked akkor meg se szabadna fordulni ilyen a fejedbe, hogy mert másnak nem jött össze neked se jöhet.
2016. aug. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Inkább nem. Egyszer volt olyan párom, akinek volt gyereke, vele nem volt gond az időbeosztás. Viszont olyan pasival is randiztam, aki csak a gyerekkel foglalkozott, így nem lett a dologból semmi. Egyszerűbb ilyenbe nem belemenni.
2016. aug. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
El leszel velük pár évig, utána lépsz tovább.
2016. aug. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ha az én példámat is nézzük, akkor én is lebeszéllek egy ilyen kapcsolatról. Mondjuk itt én vagyok a pasi, és a barátnőm is úgy intézte mindig is a fiával a dolgokat, hogy én kerültem a háttérbe. Emiatt eléggé megutáltam a fiát, pedig lehet, nem őt kellett volna.

De egyszerűen nem tudtam elfogadni, teljesen más volt mint én, meg az ő apja.

És a kapcsolat úgy már nem működött, hogy a fiával nem voltam jóban. Ennek ellenére sem magamban kerestem a hibát, a fia már 18 éves azóta, és hála a volt párom nevelési "módszereinek" a fia már teljesen egyedül lett, barátai nincsenek, totál beteg lett kettőjük között a kapcsolat.

2016. aug. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
51%
Az nem zavar, hogy 18 évesen csinált egy gyereket, akivel csak "igyekszik" találkozni?
2016. aug. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 icu75 ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Amikor összejöttem a párommal,ő elvált férfi volt(30éves) volt egy 12éves kislánya akit nem ő hanem az anyukája nevelt. Egy héten minimum egy napot a kislányával töltött,persze volt hogy én is velük tartottam. Sosem esett túlzásokba,a lánya mára felnőtt ritkultak a találkozások,de ez természetes. Örültem hogy szereti őt,nagyon jó apa,szívesen szültem gyereket. Van egy kisfiunk és őt is imádja. Nem kellett volna nekem társnak egy olyan férfi aki lesz.arja a saját gyerekét.
2016. aug. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#8 : hidd el, ha tehetné, minden percét vele töltené.

A kissrác anyja igyekszik kizárni az életéből, mert két éves volt a gyerek, mikor először érdeklődött felé. (az persze mindegy, hogy 3 éves koráig a nagyszülők nevelték a gyereket, mert az anyjának büdös volt a gyereknevelés...)

5 évesen láthatta először, kéthavonta egyszer. Kb. 2,5 éve "megengedte" hogy havonta egy legyen a találkozó, amikor már sokkal jobban elkezdett érdeklődni az apja felé a gyerek. Vagy ha mondjuk pénz kell, és feljönnek Pestre. Amúgy totál ki van zárva a gyerek életéből.

2016. aug. 9. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!