Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék lazább,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék lazább, kevésbé "túlagyalós" nő?

Figyelt kérdés
Sajnos én is az overthinking mentalitásúak közé tartozom, hajlamos vagyok túlkombinálni dolgokat fejben. A páromat nagyon szeretem és semmiképpen nem akarok egy hárpia lenni, tehát általában ezeket magamban tartom. A kapcsolatunk szempontjából ez jó, ellenben magamat kiidegelem. Szeretnék leszokni erről, szeretnék lazább lenni de magamtól úgy tűnik nem megy. Bármilyen tanácsot szívesen fogadok, akár könyvek, filmek, cikkek bármi ami ezzel foglalkozik. Pszichológushoz érdemes ilyen "apró" problémával fordulni, ő segíthetne?
2016. aug. 10. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
De miket agyalsz túl vele kapcsolatban?
2016. aug. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Próbálj máson "agyalni", de úgy, hogy haszna is legyen. Például szoktál megszervezni programokat? Próbáltad már előre tervezni a pénzügyeidet?

Én is hajlamos lennék az ilyen túlagyalásra, ha nem találtam volna más dolgokat, amikben ezt az energiát kifejezetten hasznosan használhatom fel. A szakmámhoz is jó ez a fajta gondolkodás, viszont itt nem túlagyalásnak hat, hanem az jön le, hogy alapos munkát végzek, és amit a kezemből kiadok, az rendben van akkor is, ha egy nagy katyvaszként kaptam meg.

2016. aug. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, sajnos. Átok ez, nem áldás.
2016. aug. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 fru_ ***** válasza:

Nem "apró" probléma ez, és nagyon sok energiát elvesz.

Nem rossz ötlet a pszichológus - nekem csak jó tapasztalataim vannak velük.

2016. aug. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!