Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak csak tényleg akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak csak tényleg akkor fognak igazán megszeretni egy nőt ha már megtörtént az együttlét?

Figyelt kérdés
Tehát értitek😊 Mert végülis szerintem kell nekik az a rész is amikor "el tudják csábítani a nőt az ágyban is". Jól érzem ezt? Vagy ezt hogyan éliték meg pasik? 😊

2016. aug. 12. 18:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik pasi ilyet mond neked, az csak le akar fektetni, aztán otthagyni. Persze a szerelem az ágyban "teljesedik ki", de megszeretni nem ott fognak.
2016. aug. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem jól érzed. Nem kérdés, hogy hülyeség ez az állítás vagy gondolatmenet. Az, hogy szeretsz-e valakit nem ettől függ, hogy "el tudják csábítani a nőt az ágyban is" hanem annak része, és a vonzalomé.
2016. aug. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én mostmár férjem fülig szerelmes volt belém még mielőtt szexeltünk volna. Nagyon sokáig udvarolt,jött utánam, odajött bulizni ahová én jártam,nekem persze tetszett hogy úgy teper...aztán mikor már tudtam hogy szeret..egy buliból hazarántottam :D
2016. aug. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Titusztitusz ***** válasza:
A két dolog között szerintem az égvilágon semmi összefüggés nincs...
2016. aug. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Értem köszi! Én is így gondolom ahogy ti. Csak kellett egy megerősítés tőletek. 😊
2016. aug. 12. 18:58
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Én azt hittem, hogy inkább a nők ilyenek. Nálam biztos nem így van, férfi vagyok.
2016. aug. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A nők sem ilyenek! 😉
2016. aug. 12. 23:00
 8/12 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem. Egyik pasi sem fog jobban szeretni/megszeretni, csak mert lefekszel vele, vagy mert mindent megadsz neki az ágyban, amire vágyik. Ha nem szeret, akkor azon a szex sem fog változtatni.

Aki ezt állítja, az buta, ha az illető férfi, akkor meg egyértelműen csak le akar fektetni.

2016. aug. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24%

szerintem meg lehet az ágyban is maradandó nyomot hagyni. az sem csak arról szól, hogy jó érzés (lehet), ha a farka nem szabadon, hanem egy punciban van.


hanem a törődésről, kedveskedésről, fantáziáról, kommunikációról.


persze nem csak a szex van.

2016. aug. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
19%

Igen. De ha elhamarkodott a dolog akkor a visszájára sül el a dolog!

És az együttlétnek is jónak kell lennie!

Meg a punci-mellnek is.

Illatok...

Összetettebb kérdés ez mint ahogyan első olvasatra tűnik.

2016. aug. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!