Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan nőről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan nőről aki nem akar komoly kapcsolatot mert szerinte az nem való neki?

Figyelt kérdés

Ez a nő olyan családban nőtt fel ahol a szülők csak a gyerekek miatt voltak együtt. Mindenapos volt a veszekedés, kiabálás. Nyíltan csalták egymást.

A nő anyja kicsi kora óta azt hangoztatta, hogy "minden férfi ugyanolyan, egyikbe se lehet bízni". Az apja se támasztotta alá a viselkedésével, hogy ez nem igaz.

A nő első "komolyabb" kapcsolata is kudarcba fulladt.

Nem tud bízni a férfiakban, nemhogy komoly kapcsolatot kezdjen velük. Attól félne mindig,hogy megcsalják.

Nem volt előtte megfelelő példa, hogy hogy kell "helyesen kezelni" a felmerülő problémákat egy kapcsolatban. Nem tudja egyáltalán mi lenne a helyes. Nem akarja, hogy az ő élete is olyan legyen mint a szüleié volt.

Úgy érezné magát mintha megfosztanák a szabadságától.

Max. szexkapcsolatban van benne. De semmi komolyabban.



2016. aug. 13. 07:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%
Én csak annyit, hogy mekkora kár, hogy nem tudom a számát... :D
2016. aug. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont azt, hogy nem való komoly kapcsolatra.
2016. aug. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet neki már jobb egyedül, mert a félelmei uralnák az életét és legalább így megkíméli magát a csalódástól!
2016. aug. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én kb. ugyanígy nőttem fel, első kapcsolataimmal is így jártam. Egyedül élek...

41.

2016. aug. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szuper példa arra, hogy a szülők mennyire el tudják cs...ni a gyerekeik életét is a saját alkalmatlanságukkal. Sajnos (ez esetben az), hogy a példa a leghatékonyabb nevelő eszköz. Talán pszichológusi segítséggel alkalmas lenne a párkapcsolatra.
2016. aug. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Noren1989 ***** válasza:
100%

#3as, 5ös jól megfogalmazta...


Ha nem akarja, hogy olyan élete legyen, mint a szüleinek, bármikor változtathat. Rajta áll.

26/F

2016. aug. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

kíváncsi vagyok, te a nő vagy a férfi vagy.


az ilyesmi csak úgy megtörténik, nem kell erőltetni. aki nem akar kapcsolatot, azzal lassabban lehet haladni. persze ha igazán szerelmes lesz, akkor már nem tudja olyan egyszerűen irányítani, hogy mi legyen.


ha a férfi vagy:

meg tudod őt tanítani finoman. ha látja, hogy veled nyugi van. ha te jól ki tudod fejezni magad vádaskodás nélkül.

győzködni és faggatni természetesen teljesen felesleges, azzal az ellenkező hatást éred el.


ha te vagy a nő:

én is ilyen vagyok. de amikor szeretek valakit, minden relatívvá, képlékennyé válik. elvárom, hogy tiszteletben tartsák, hogy nem hagyományosan gondolkodom.


egyébként meg csak felfogás kérdése. nem kell címkét ragasztani rá, hogy ez kapcsolat. ha sokat akarsz vele lenni és kizárólag ezzel az egy férfival, ha érdekel, hogy milyen ő, az már bőven jó.

én se tudom, mi lesz, és félek nagyon. annyit tudok, hogy nekem jobb vele, mint nélküle vagy bárki mással. hogy segíteni akarok neki, mikor szüksége van rám. meghallgatom őt, mert érdekel, és mert folyamatosan meglep azzal, mennyire különleges ő.

2016. aug. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen érthető, hogy ez alakult ki benne. Csupa rossz minta volt előtte már kicsi korától. Nem kell erőltetni, ha ő berendezkedett erre az életre, majd ha mégis változtatni akar, fog, de ezt rá kell bízni. Ha erőlteted a dolgokat egy ilyen embernél, azzal csak eltávolítod magadtól. Előttem is sok volt a rossz példa, engem ez úgy formált, hogy bár nem vagyok teljesen ellene egy párkapcsolatnak, de nem akarok minden áron, és nagyon megválogatom, kivel érzem azt, hogy működne. Nem akarok rosszul választani, egyébként meg egyedül élnem sem tragédia.
2016. aug. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%

annyit gondolnék, hogy ilyen nővel nem szabad semmi komolyat tervezni, mert nem alkalmas párkapcsolatra, és így annak csak szenvedés lehet a vége (meg az eleje és közepe is..)


Tehát csúnyábban megfogalmazva, azt gondolnám, hogy ez a nő csak dugásra alkalmas. Hogy arra az-e, vagy hogy akár egy jól működő barátság extrákkal kapcsolatra is jó-e, annak az eldöntéséhez már ismerni kéne a nőt.

2016. aug. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
kicsit sajnálom, kicsit megértem
2016. aug. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!