Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férfi kijelenti, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi kijelenti, hogy nem akar gyereket, de ha titokban tartom a terhességet és elakarom vetetni, akkor miért azzal jön hogy joga van tudni a terhességről?

Figyelt kérdés

2016. aug. 15. 09:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert joga van tudni róla. Mit nem értesz ezen, az nem csak a te gyereked egyedül, hanem az övé is.

Joga van tudni róla, joga van beleszólni, és joga van akár meg is gondolni magát.

Ettől te még ha akarod, elveteted, úgy is ha fejreáll, mert ebbe nem szólhat bele.

De ha ilyen fontos dologban titkolózol, az akkor is szakításhoz fog vezetni, ha ő is támogatna abban egyébként, hogy vetessétek el.

2016. aug. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

"Felnőtt" "párkapcsolatok".

Imádom ezt a témát!

2016. aug. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm. 😃

Szó volt róla a napokban , hogy lehet terhes vagyok de olyan módon és hangnemben nyilatkozott, hogy nem akar gyereket mert az kellene még neki, meg nem ér rá, púp lenne a hátán stb.

Szivesen szülnék neki gyereket (amit nem mondtam neki ezek után), de ezek kijelentése után mondtam neki ha az is lennék titokban tartanám és elvetetném. Akkor jött ez a felháborodás, hogy joga van tudni róla.

2016. aug. 15. 09:30
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
"véletlenül" terhes lett
2016. aug. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

#1

Akkor gondolkodj el rajta, hogy mi dolgod van ilyen pasival.

Főleg, ha te szívesen vállalnál babát, ő meg így nyilatkozik.

2016. aug. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%

oké, hogy te megtartod úgy, hogy ő nem tud róla, de gondolom utána vernéd az asztalt, ha nem akarna gyerektartást fizetni...


isten mentsen az ilyen nőktől

2016. aug. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#6

Nem azt írtam hogy titokban akarom megtartani a gyereket, azt én is aljas dolognak tartom. Azt írtam hogy eltitkolnám , hogy terhes vagyok és úgy vetetném el.

2016. aug. 15. 13:25
 8/11 anonim ***** válasza:
44%

Ebből két tanulságot lehet leszűrni.

1.: Ezért nem árt előre tisztázni, hogy mit vártok egy kapcsolattól. Ennek az elsők között kéne lenni, és nem azután rádöbbenni, hogy már széttetted a lábad. Ha még a jövőt illető elképzeléseivel sem voltál tisztában, akkor ez a kapcsolat vagy csak a szexre korlátozódott, vagy egy nagy nulla volt a kommunikáció.

2.: Ezért is kéne azt a nyamvadt gumit felhúzni. Védekezés nélkül az szexeljen, akinek nem tragédia, ha becsusszan egy baba.

2016. aug. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nem ártana többet és jobban kommunikálnotok. megbeszélni, hogy ki hogyan gondolkozik, mit miért csinál, mond, gondol.


egy terhesség nagyon komoly folog. egészen más, hogy valaki esetleg nem akar gyereket és egészen más, hogy becsúszik és megtartják, vagy nem. mindenképpen beszélni kell róla és együtt eldönteni, hogy ki kit akar.


ha ilyesmit eltitkolnál, akkor hogy bízhat meg benned kb. bármi mással kapcsolatban? miért kell egy kapcsolatban eltitkolni a másik elől dolgokat? nem megbeszélni kéne inkább?

2016. aug. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#8

Beszéltünk gyerek témáról elég sokat, és ezért volt számomra furcsa az ilyen stílusú megnyilvánulása. Azt meg senki írta, hogy nem védekeztem.

2016. aug. 15. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!