Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed erről a szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed erről a szép nőkkel foglalkozó cikkről?

Figyelt kérdés

Nekem nem volt soha szép barátnőm, így nem igazán tudok állást foglalni.


Itt a cikk:


[link]


2016. aug. 17. 10:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincsen,mivel még barátnőm sem volt soha... :/

Egyébként meg az ilyenekben mindig van igazság is,meg ferdítés is.

25/F

2016. aug. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
69%
Szánalmas. A nő attól, hogy gyönyörű, nem lesz automatikusan egy akarattalan, ostoba szexbaba, akit bári megdönthet, ha a "gazdi" nem vigyáz rá. Bár aki így gondolkodik, az mondjuk nem is érdemel mást.
2016. aug. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
Nem lehet valami túl kiegyensúlyozott az, akiben ilyen gondolatok fogalmazódnak meg. Szerintem előbb tegye rendbe magát, aztán menjen csajozni.
2016. aug. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
A 6 érv közül melyikben van a legtöbb igazság?
2016. aug. 17. 10:49
 5/20 anonim ***** válasza:
4%
van benne igazság, mert valljuk be , hogy egy dögös 25 éves nőt a férfiak 16-70 éves korosztálya felpróbálna. És az, hogy van pasija, még másnak nem akadály, hogy duruzsoljon a fülébe.. na most nő legyen a talpán, aki napi 8-9 óra duruzsolás után nem csábul el.
2016. aug. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
65%

" na most nő legyen a talpán, aki napi 8-9 óra duruzsolás után nem csábul el."


Ja, ha eleve így állsz hozzá, akkor rengeteg igazság van az összes felsorolt pontban. Hozzáállás és nézőpont kérdése. Ha nem tudsz megbízni egy szép nőben, akkor tényleg ne kezd vele.

2016. aug. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
64%

1.) ez egy tök reális és jó érv arra, hogy ha féltékenykedôs típus vagy, akkor tényleg miért ne válassz bombanôt. Én abszolút nem vagyok az, szóval nekem ez nem baj.


2.) kb. ugyanaz, mint az elsô, annyi extrával, hogy ha még agresszív is is vagy mellé, akkor még annyira se jöjj össze jól kinézô nôvel. Rám dettó ez nem vonatkozik.


3.) ez meg azokról szól, akiknek nincs elég önbizalmuk ahhoz, hogy elhiggyék, a párjuk önmagukért szereti ôket.


4.) na ja, ha egy p.csa a nô, az valóban nem jó. De ez szépségtôl függetlenül nem az.


5.) biztos van, akinek meghatározó szempont, hogy (szerinte) vajon mit gondolhatnak mások róluk.


6.) ez minden szerelemre igaz.

2016. aug. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
40%
Huh,hát van benne egy olyan érv,hogy a férfiből kihozzák az ösztönlényt (állatot). Ez igaz. Az exemmel elmentünk egy olyan helyre,ami étteremként és pubként szolgált.Nem ittunk annyit,de pont eleget,hogy a hely tulajdonosával beszélegetésbe elegyedjek.Szakmai dolgokról beszélgettünk,amikor megtudta,hogg honlapokat tervezek ill. Szerkesztek,akkor felkért,hogy csinálhatnék a helynek is,hátha növelné a forgalmat.Ettől a barátom vérszemet kapott.Ezt az embert elküldte,de nagyon csúnyán...engem meg elrángatott a helyről.Amikor elkezdtem neki mondani a magamét,akkorát bevert,hogy eltört az orrom.Ennyit erről.Az is igaz a cikkben,hogy aki nagyon szép nő,azt átlag ribizlinek titulálják.Engem is sokan néztek annak,pedig nem öltözöm kihívóan...a vicc az egészben,hogy csak 2 férfivel voltam 24 éves létemre.
2016. aug. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Felolvastam a cikk elejét a barátomnak, ugyanis az első két pont megvan... :P :D A harmadik pont remélem hogy nincs meg, de a maradék 3 pont viszont végképp hülyeség, legalábbis ránk nem vonatkozik.

Mondjuk nem vagyok szexszimbólum, de szép az arcom, jó alakú vagyok, van szép hosszú hajam is, így sokan néznek, szoktak próbálkozni. Igazából sokaknak nagyon bejövök, de akiknek a nagy mell kardinális hogy dögösnek lásson valakit, azoknak nem.

2016. aug. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%

Bullshit az egész.

Ezeket a tulajdonságokat csak olyan emberek prodikálják, akik nincsenek tisztában magukkal, az érzéseikkel-szükségleteikkel, képtelenek döntéshozatalra, tervezésre, önbizalomhiányosak, szoronganak, hárítanak, kompenzálnak...


Gyerekes-éretlen vagy beteg személyiség.


Aki ezekkel foglalkozik, azzal senki sem jönne össze.

2016. aug. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!