Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire hülye vagy hülyének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire hülye vagy hülyének néz a párom?

Figyelt kérdés
Egy hétig nyaraltunk. Minden nap többször szóltam neki pakoljon el maga után. A főzőfülkében, ebédlőasztalon, szinte mindenhol. Tegnap az asztalon, a saját részén hegyén hátán egy kupacban állt minden. Elszóltam magam : " mekkora kupit csináltál". Ő ezt úgy reagálta le, hogy én vagyok a kupis, utánam pakol el mindent és én hagyok szét dolgokat. Azt bevallottam néha igen előfordul, de nála mindig. Nagyon bunkó volt. Ma felhoztam neki beszéljük meg. Ő erre hogy ő mindent elpakol blabla. Megkerdeztem tőle a 2 év alatt nem látta eddig mekkora szeméthalmazt hagy maga után? Az volt a válasza rezzenéstelen arccal hogy NEM.
2016. aug. 21. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
És most akkor mi van?
2016. aug. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mit nem lehet érteni?

Ennyire nem veszi észre magát és amit csinál vagy csak rám akarja fogni?

2016. aug. 21. 14:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán "ennyire hülye" (a te szavaiddal élve), és nem esik le neki, hogy milyen kupis, és mennyit takarítasz utána. Ez elég sztenderd, az ember általában kevésbé látja a saját hibáit (ahogy ugyebár a te kupidat is úgy ismerted el, miután rávilágított :)). Az én párommal is volt ilyen anno, én ott hagytam reggelente a kávésbögrémet, ahol épp "kiesett a kezemből", ő meg összeszedte. Amellett, hogy ez hatványozottan ütött vissza rám a koszos-zokni-az-ágy-mellett-től a szendvicsmorzsákig mindenhogy, képest volt ezzel az egy dologgal "visszatámadni", amikor szóltam. xD

Aztán két hétig nem takarítottam utána SEMMIT, ha belefulladok a koszba, akkor sem-hozzáállással. Nem volt egyszerű, de bevált. ;)

2016. aug. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is csináltam ilyet. 1 hónapig nem takarítottam. Magam után elpakoltam. Rohant a ház a cuccai miatt de akkor se érdekelte. De az amit itt csinált kiverte a biztosítékot nálam.
2016. aug. 21. 15:00
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
Egy ház, akkor tűnik lakottnak, ha pár koszos bugyi, gatya, zokni, póló, még a lámpáról is lóg. Természetesen pár pohár, újság, könyv és hasonlók is művészien szét vannak dobálva.
2016. aug. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
Echte házisárkány vagy. Tudtad?
2016. aug. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem. Csak szeretem a rendet mint minden más normális ember. Bocsánat ha nem tudok disznóólban élni.
2016. aug. 21. 16:33
 8/8 anonim ***** válasza:
37%
A kripta az ilyen. Nem hagy szét senki semmit.
2016. aug. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!