Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavaró lenne ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaró lenne ha a párotok apróságoknak is nagyon tudna örülni?

Figyelt kérdés
Tényleg olyan dolgokra gondolok amik szinte alapnak mondhatóak de ő nagyon örülne és hálálkodna érte.
2016. aug. 21. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Neked mi az alap? 50 millás kocsi, vagy egy kulcstartó?
2016. aug. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 90-ben született F.. ***** válasza:

például?


Fura lenne ha mindig megköszönné, hogy kicserélem a WC papírt, de az teljesen rendben lenne, ha mindig megköszönné, ha főzök valamit.


Mindkettő apróság.

2016. aug. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Óóóóóóóóóóóóóó Béa, olyan széééép ez a RAJZSZÖG amit viccből a székemre raktál és most beleállt a faromba... Ez olyan szép... Szippp szippp Sosem felejtem el :)
2016. aug. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egy sima sütire, vagy egy főzésre, apró meglepetésre gondoltam, amivel meg szokás lepni a párunkat olykor..
2016. aug. 21. 17:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Az elején biztos tetszene, de aztán az agyamra menne szerintem.
2016. aug. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem zavar egyáltalán. Azt mondanám, 1-1 apróságnak tud csak igazán örülni. Ilyenek mint kulcstartó, virág, díszpárna, stb. Az, hogy sütök, főzök, az alap, mivel én nem járok melózni.
2016. aug. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az egyáltalán nem lenne zavaró, ha apróságoknak is nagyon tudna örülni.


Az viszont nagyon, ha annyira bizonytalan magában, hogy még ilyesmit is meg kell kérdeznie...

2016. aug. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem zavarna,kifejezetten orulnek neki.
2016. aug. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem! Örülnék neki, hogy a kis dolgokért is hálás, nem követelőző, lefitymáló, nagyravágyó.
2016. aug. 22. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!