Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem érez irántam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem érez irántam semmit vagy csak most nem akar bele menni egy ilyen kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Bevallottam egy 10 évvel idősebb pasinak, hogy tetszik nekem, erre ő csak annyit mondott "majd túl leszünk rajta". Nem értem őt, vallomásom óta, ha egyszerre végezünk rendre felajánlja, hogy hazavisz munka után, de előtte nem csinálta, akkor most miért, ha nem akar semmit? 25N
2016. aug. 21. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak szexet akar. Mivel neked tetszik, gondolja benne lenné és ezt ki is használná.
2016. aug. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem fiatalnak gondol.
2016. aug. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!