Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A női egyéni sportolóknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A női egyéni sportolóknál (pl. : egy teniszező vagy úszó) mennyire sanszos, hogy az edzőjük (aki mondjuk nem egy vén szivar) döngeti őket?

Figyelt kérdés
Kulon tudjak kezelni a magánéletet az ilyen nők vagy egy idő utan elkezdenek az edzojukhoz vonzódni?
2016. aug. 21. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Úsztam és teniszeztem és kézilabdáztam is versenyszerűen. Nem vonzódtam egyik edzőmhöz sem, fel sem merült a lehetőség sem.
2016. aug. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van ilyen, de mivel kiderül pár eset, mindenki azt gondolja, hogy csak szex van.

Nálunk a fősulin az egyik oktató kefélgetett az évfolyamról pár csajt, aztán már rögtön úgy könyvelték el, hogy aki oda jár, azt keféli.

2016. aug. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Noblesse Oblige ***** válasza:

Normális esetben az a sportoló már kislány korában az edző keze alatt fejlődik, így inkább áll közelebb egy apa-lánya kapcsolathoz a történet, mint a szeretősséghez.


1 olyan edzőről tudok, aki ennél többet enged meg magának, de ő nem egy lányra koncentrálja magát, tehát nem lesz olyan romantikus és monogám a kapcsolat.

2016. aug. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt egy tizenéves teniszező lány ismerősöm, multimilliomos apuka lánya. Na, őt rendesen "döngette" az edzője, aztán össze is jöttek. A pasi kb. kétszer annyi volt, mint a lány.
2016. aug. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem, a nők abszolút képtelenek elkülöníteni a szakmát a magánélettől, és mindenkinek alá akarnak feküdni, akivel csak tudnak a szakmán belül. Ne legyél már barom.
2016. aug. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!