Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismersz olyan nőt, aki fiatalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismersz olyan nőt, aki fiatalon kis szürke egér volt, aztán nagy ribi lett belőle?

Figyelt kérdés
Mondjuk középiskolában ilyen visszafogott, félénk, farmeros csaj volt, aztán később belenőtt a bőrébe, elkezdett nőiesen öltözködni, és pasizni elég durván. Ismersz ilyeneket?
2016. aug. 25. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Olyat ismerek, akinek 18 éves koráig még pasija sem volt, aztán prosti lett belőle.
2016. aug. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Titusztitusz ***** válasza:
Hát...Ismerek jónéhány ilyet...Némelyiket még én magam sem ismertem meg,amikor istentudja hány év után valahol összefutottam vele...Csak amikor rámköszöntek nagy örvendezve,vagy a nyakamba ugrottak...Én meg csak pislogtam ilyenkor,hogy "ki a csuda ez a pi.csa"? Aztán persze ilyen esetekben jött hamar a válasz a költöi kérdésre:"Nem ismersz meg? Hát én vagyok az XY"...Mire én meg sokszor úgy éreztem magamat az ilyesmi szituk során,mint aki rosszul hallotta a kimondott nevet..."Micsoda? EZ lenne az az egykori szürke kis egér a sulibol? Ne mán"...Szóval sok ilyesmi kalandom volt egykorom...
2016. aug. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ismerek.
2016. aug. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért,ha ismerünk akkor mi van?
2016. aug. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én. Nem lettem ribikóka az igaz, de eléggé megváltoztam, régen mindenki belém rúghatott, most már nem, nagy lett a szám és ha kell az öklöm is. Ribi nem lennék, az nem az én utam :D
2016. aug. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!