Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted egy találkozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted egy találkozó alkalmával mennyire lehet megismerni egy másik embert? Mit kell ahhoz "elkövetnie" egy adott embernek, hogy a randipartnere örökre felszívódjon és soha többé ne adjon életjelet magáról?

Figyelt kérdés

A külsőségeket most ne említsük meg, tegyük fel, hogy látták már egymást képről, akár élőben is, így azzal nincs baj.


Az én sztorim röviden annyi, hogy egy barátnőmnek a haverja elhívott egy italra, előtte nem beszéltünk, de ismertük egymást látásból, fb-on folyamatosan bombázott az üzeneteivel egy hétig, hogy mennyire meg szeretne ismerni. Elmentünk arra az italra, beszélgettünk, nem játszottam meg magam, igaz, lehet, hogy a kelleténél jobban izgultam. Lehet, hogy talán ez zavarta? És azóta mintha a Föld nyelte volna el.


2016. aug. 27. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
A legjobb megoldás: ne foglalkozz azokkal a surmókkal, akik azt mondják már az online ismerkedés elején, hogy "na majd a randin dől el minden". Ez egy olcsó betanult szöveg és olyanokl majmolják, akiknek fogalmuk nincs a szerelemről és nagyon amatőrök.
2016. aug. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Emberfüggő. Elég sok embert sorban vernek át évek után is és nem veszik észre. Ők nem tudnak megismerni egy másik embert 1 randi után. Mások már egy találkozás alapján is elég komoly jellemrajzot tudnak adni. Szóval, a feleken múlik...

A srácnak meg nem jöttél be, ennyi. Felesleges agyalnod a dolgon. Lehet, hogy még 10 másik csajjal is találkozott.

2016. aug. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
annyit le lehet vonni első tallkozás alkalmával, hogy lesz e másik.
2016. aug. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne vedd magadra, meggondolta magát, kész. Neked annyira bejött?
2016. aug. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt nem állítom, hogy mennyire nagyon bejött, de én benne is megláttam a szépet, és olyan rossz érzés, hogy valaki se szó, se beszéd, így eltűnik. Azt "elvártam" volna, hogy legalább írjon egy üzenetet, hogy nem tetszettem... Szerintem így tisztességes.
2016. aug. 27. 18:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy lett volna tisztességes ha ír. Tuti nem az zavarta hogy izgultál. Nem jöttél be neki de ezt nem meri a szemebdbe mondani, vagy legalább írni.... Egy paraszt, ennyi...
2016. aug. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

- exről dumálni

- nyomulni a másik határozott kérése ellenére

- vagy épp halál csendben ülni

Rengeteg oka lehet.

2016. aug. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!