Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk között is van olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk között is van olyan aki bújós, szereti a spontán ölelkezést, csókot, simogatást?

Figyelt kérdés
2016. aug. 27. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen.


De te ezt eddig nem tudtad? Hol éltél eddig?

2016. aug. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen....Én nagyon szeretem
2016. aug. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem, nincsen...


Ezt most komoly kérdésnek szántad, vagy csak be akarsz pasizni? Nem baj az, csak akkor írd ki nyíltan.

2016. aug. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Párom ilyen, imád ölelkezni, összebújva aludni stb. Mondjuk evvel csak az a gond, hogy én meg pont nem ilyen vagyok, szoval próbálunk kompromisszumot kötni :D 25N
2016. aug. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok, de ronda.
2016. aug. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#4


A fiúm a legnagyobb bánatomra nem kedveli az ilyesmit, csakis az ágyban műveli ezeket, és szigorúan este, lefekvés után.



Ezért vagyok teljesen elbizonytalanodva. Ha pedig próbálok erről beszélgetni, nem érti mit is szeretnék, hiszen ő szeret, minden rendben velünk.

2016. aug. 27. 16:25
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Legnagyobb hibam hogy szeretem


Parodnak magyarazhatod, valoszinuleg nem tudja felfogni hogy mit jelent ez a masiknak

2016. aug. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#6 Bocs, akkor kicsit félre értettem, bocsi! Vannak ilyenek, de a párod ezek szerint nem ilyen kaliberű. Ezen nem fogsz tudni változtatni, de ne is akarj, mert az már nem ő lenne. Az ilyeneket intenzíven én is csak otthon szeretem csinálni, mert az a mi dolgunk.
2016. aug. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sőt! Még a Férfiak között is van ilyen! :D

40+Ffi

2016. aug. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!