Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lehet, hogy egy 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet, hogy egy 30 éves nő nem találja a párját?

Figyelt kérdés
Szép, ápolt, igényes nőről van szó. Aki jobban néz ki mint sok huszonéves. Egy ilyen nő miért nem találja a párját? Azt tudom, hogy annyira nem válogatós szóval nem az lehet az oka.
2016. aug. 27. 17:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
belső tulajdonságai milyenek? lehet, hogy a szingliség és a karrier fontosabb neki.
2016. aug. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Álláskeresésben elég szerencsétlen szóval nem is lehet karrierista. Kedves, nem hisztis, segítőkész. Ezért nem értem hogy nincs párja.
2016. aug. 27. 18:05
 3/12 anonim ***** válasza:
akkor miért nem lépsz? és akkor megtudod, hogy miért van egyedül
2016. aug. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

A korban hozzá illő férfiak, aki normális, nagy része már foglalt.

30 évesen az ember már hamarabb kiszűri, ha valaki nem hozzá való, nem megy bele úgy kapcsolatba, hogy sok minden nem stimmel.

Ennyi idősen egy nő szeretne olyan párt találni már, aki szeretne családot alapítani. A férfiak többsége meg nem igazán akar, vagy legalábbis egy kapcsolat elején nem mondja azt, hogy igen ő akar. A nő meg 30 évesen nem akar éveket, 5-6 évet várni,míg a férfi beérik gyerekvállalásra.


N/30 egyedülálló

2016. aug. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
" normális" nő
2016. aug. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%
Nekem van 2 ismerősöm, pontosabban munkatársam, aki 30+, egyedülálló. Szépek, igényesek, aranyosak, jól el lehet velük beszélgetni. De a pasik... szuperjóképű legyen, szupergazdag, szupernormális. Nekik ezért nincs egy ideje (egyiknek 5 éve, másiknak kb 1 éve) pasija.
2016. aug. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%

#4-es válaszolóval értek egyet

Illetve azt a kérdést feltenném, hogy akar e egyáltalán jelenleg párkapcsolatot?

Mert én úgy vagyok vele, hogy ha szembejön valaki megfelelő, akivel megvan a kémia, akkor tárt karokkal várom, de nem igazán teszek külön lépéseket az ügy érdekében. Elgondolkoztam rajta, vajon miért nem, és a válasz az, hogy azért, mert nagyon jó életem van, élvezem hogy egyedül vagyok, és én osztom be az időmet. Szóval nem rágom a küszöböt, hogy legyen valakim egyenlőre. 31N

2016. aug. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%
Hatalmas, teljesíthetetlen elvárások, leginkább a külsőre és az egzisztenciára való tekintettel. Nagyjából ennyi a magyarázat.
2016. aug. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
A szép, ápolt, igényes és harminc feletti nőknek általában az szokott gondot okozni, hogy már nem mozdulnak rá a jól kinéző pasik, akik több mint egy évtizeden át hajtottak rájuk, de nem hajlandóak beletörődni abba, hogy most már vmi átlagpasival kellene összeállniuk. Gyakorlatilag a csodára várnak.
2016. aug. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy szeretne férjet, családot. Egyáltalán nem pénzéhes, tudom, hogy kevés kapcsolata volt. Próbálkoznék nála, de lehet hogy a fiatal korom miatt nem jönne velem össze. Pedig én szívesen elvenném ha úgy alakulna.
2016. aug. 27. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!