Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, akik nem akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik nem akarnak gyereket, miért nem akarnak? Kort is írjatok.

Figyelt kérdés

2016. aug. 27. 18:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert úgy gondolom még szeretnék élni. Ilyen 30 körül vállalni ha van komoly tényleg komoly társ erre. Amúgy meg nem bírom a gyerekeket. F/23
2016. aug. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%

mert nem akarok erre a f*s világra semmit se hagyni.


28F

2016. aug. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
15%
mert én csak kefélem a nőket sorjában
2016. aug. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
32%

Soha nem is volt barátnőm,és nem is lesz úgy néz ki,szóval egyedül nehéz lenne férfiként összehozni gyereket... :D

25/F

2016. aug. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
55%
Én fordítva közelítem meg a kérdést: miért akarnék gyereket? Semmiért.
2016. aug. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%
Van kisgyerek a családban, most 2 éves (hála istennek nem az enyém) Na most napi 8-10-12 óra meló után nekem nem lenne rá türelmem!
2016. aug. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
70%
A gyerekekkel úgy ahogy semmi bajom. Egyik másik egész jópofa. Na de saját az nem kéne semmi pénzért. Nem tudom de valamiért undorít a gondolat, hogy nekem bármi közöm legyen egy ember létezéséhez.
2016. aug. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Mert hosszú távon nincs hozzájuk türelmem, és mert egyszerűen csak nem szeretnék. Lehet, hogy egy saját gyerek más de akkor sincs rá szükségem.

Idő pénz türelem, nincs semmi kedvem ahhoz , hogy ott ugrándozzon egész nap.


Elvagyok a gyerekekkel de csak ideig óráig hamar megunom, a lényeg, hogy tudom, hogy ha hazamegyek akkor otthon csend van, és azt csinálok amit akarok.

2016. aug. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
70%

Mert nem lenne türelmem és időm se foglalkozni vele. Van így is épp elég feladatom, amikkel végezni akarok még az ítéletnap előtt, dehogy kell egy púp a hátamra...gyerek,brrrr!!!

Másrészt meg nincs fölös 11 milliárd dollárom, amibe egy ilyen kis tündérke felnevelése kerül...

2016. aug. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

A saját független életemet szeretném majd élni, nem akarok függeni a nőktől, vagy úgy érzem hogy gyerek mellett csak egy középszerű életet tudnék majd élni majd felnőttként, nem olyat, amilyet majd én szeretnék. Na meg rengeteg költség is, meg hát felelősség, amit nem érzek úgy hogy annyira meglenne majd vagy nem tudom.

20/F

2016. aug. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!