Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, mennyire fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mennyire fontos számotokra a szex, egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Illetve milyen gyakran van rá igényetek?

Ha lehetséges írjátok le a korotokat is.


2016. aug. 27. 19:52
1 2
 1/11 Noblesse Oblige ***** válasza:

Számomra fontos. Jó szex egyik alapja a jó kapcsolatnak!

Én a ciklusom függvényében igénylem az együttléteket. Van, hogy napi 2 és van, hogy heti 1. Úgy átlagba 2,5 jön ki hetente.

28

2016. aug. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egyaltalan nem fontos. Teljesen elvagyok nelkule.

26/n

2016. aug. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

Fontos, de NEM a legfontosabb. Vannak a szextől sokkal előrébbvaló dolgok.


26N

2016. aug. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nagyon fontos. Átlag heti 2* vagyunk együtt, és az olyan is. Nem lennék együtt olyan emberrel akivel nem jó a szex, vagy nagyon eltérőek az igényeink.

26N

2016. aug. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálam nagyon fontos, bár ahogy látom az előző válaszolók életkorát, lehet hogy kinövöm. Nálunk majdnem minden este van szex, átlagban heti 4-5. 22
2016. aug. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
En is fontosnak tartom.Es sztem nincs olyan hogy ez nem fontos az meg igen. Sokmindennek klappolni kell egy kapcsolatban. Ha vki nem igenyli a szexet attol a parja meg igen. Szerintem mindket reszrol tenni kell azert is,h mukodjon. Max ha ket aszexualis talal egymasra akkor no problem,de az ilyen igen ritka.
2016. aug. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok 27N
2016. aug. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hogyan, illetve mikor szoktátok elmondani a másik félnek, hogy nem igénylitek túlságosan a szexet, vagy hogy megvagytok nélküle?
2016. aug. 28. 19:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Számomra nagyon fontos, a szex, a testiség az egyetlen dolog amit csak a párommal tudok csinálni. Kell ahhoz, hogy harmonikusan működjön a kapcsolat, szóval én nagyon igénylem.
2016. aug. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kor lemaradt, 21. :)
2016. aug. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!