Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mondanátok ilyet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mondanátok ilyet a barátnőtöknek?

Figyelt kérdés

Tudni kell, hogy a barátom nagyon lassan eszik, ha hozzászólok vagy félbe kell szakítania a kajálást fél percre! nem többre, már hisztizik, hogy félbeszakítottam és elpakolja a kaját, mintha nagy lakomába lett volna.

Most épp kajáltunk, én meg is ettem egy hatalmas hamburgert, mondtam neki kedvesen, hogy egyed, én mar megettem, erre a válasz nagyon b*nkón: "felrúgjalak?"

Ő mindig haladtatásnak veszi, ha szólok, hogy egyen, mert csak mammog, de most nem rászólni akartam.

Ennyire bunkónak kell lenni ennyiért?


2016. aug. 27. 22:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

:D


Ugye holnap elhagyod?

2016. aug. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Egyébként egy 45 kg-s lány vagyok, mielőtt kikerekítenétek a történetet, hogy vakami dagadt csaja lehet... :)
2016. aug. 27. 22:03
 3/29 A kérdező kommentje:
valami*
2016. aug. 27. 22:03
 4/29 anonim ***** válasza:
97%
Hat ilyet nem mondhatna,mert sok mindenen tul tudok lepni,de ilyenert repulne.
2016. aug. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
77%
Igazi álompasi. Melyik legelőn szedted össze?
2016. aug. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
84%
A nyelv sokkal rugalmasabb mint azt sokan el tudják képzelni. Legközelebb ha így válaszol a barátod, kérdezd majd meg tőle, hogy hogyan beszél majd sz@rságokat a ha kitépted a szájából.
2016. aug. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Szergej55 ***** válasza:
100%
Szerintem tudod a választ. Legalábbis remélem.
2016. aug. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
9%
Ezen nem kell kiakadni,nyílván nem gondolta komolyan.Valószínűleg úgy érezte,hogy csesztetni akarod ezzel,csak vissza próbált vágni,nem gondolta át,hogy ezen így meghökkensz.Ne haragudj rá ezért.
2016. aug. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
2%

4-es,ja ti lányok a legapróbb dologért kidobjátok a barátotokat,a fiúk meg általában mindenért megbocsátanak...

Tökéletes pár nem létezik,mindenkinél találhattok okot arra,hogy kidobjátok.A fenti esetben nincs semmi rossz.Szerintem úgy jönne le neki,hogy csak egy okot kerestél,hoy kidobhasd

2016. aug. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Nem ezért fogom dobni 4 év után, illetve együtt is élünk. Emellett mostanság minden fontosabb, és nem tölt velem semennyi időt, ha mégis, akkor is a telefont nyomkodja, alig figyel rám.
2016. aug. 27. 22:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!