Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyűlt exen revans? Valamelyikő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyűlt exen revans? Valamelyikőtök csinálta már?

Figyelt kérdés

Mit csináltál? Mivel érdemelte ki? Jobb érzés lett utána neked? Segített rajtad?

Mennyire volt friss a dolog mikor megtetted a bosszút?


2016. aug. 28. 09:34
 1/4 Szergej55 ***** válasza:
Fölösleges és gyerekes szerintem, nem érdemes.
2016. aug. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A legjobb bosszú a továbblépés. Foglald el magad, adj újra értelmet az életednek, keress új párt, ha szeretnél, és legyél boldog. A kicsinyes gonoszkodás csak a lelkedet mérgezi, és vissza is üthet rád. Méltóság és bátorság! :)
2016. aug. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Valami apróság. Egy tíz perces bosszúság neki. Úgy sem tudná hogy ki volt.

Nem mostani dolog. Csak néha ha eszembejut, akkor arra gondolok hogy úgy megérdemelne valamit. Nah meg megnezném a fejét közben. Jó móka lenne. Persze úgy sem látnám, de a tudat jól esne.

2016. aug. 28. 10:19
 4/4 anonim ***** válasza:
2 évig voltunk együtt, abból kb. 1 évet folyamatosan flörtölt a hátam mögött, fűre fára rámászott, egyszer egy csajt elhívott a hátam mögött pizzázni, amire rájöttem. Tagadta. Szakításunk előtt egy hétig nem írt, nem keresett, mert hogy ő fáradt, mert 8 órát dolgozik pékségben. Én meg 12 órát vasúton... OFF...aztán elegem lett. A bosszú kicsinyes és nem megoldás. De nyugi, megbüntette az élet, se haverja, se nője, se társasága, egy drogos lett belőle. Vissza kapta az élettől.
2016. aug. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!