Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan akit az exe zaklatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan akit az exe zaklatott szakutas utan? Mivel, hogyan es meddig tartott?

Figyelt kérdés
Ez a viselkedés meddig szamit normalisnak es mi az ami mar beteges szerintetek?
2016. aug. 28. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semeddig nem szàmit normàlisnak! Nekem két év vàlàs utàn is probàl beoltani az exem. Meg kellett tanulnom leràzni, nem figyelembe venni. De nem normàlis viselkedés.
2016. aug. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
*szakitas utan
2016. aug. 28. 11:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb 3-4 év után írt az egyik exem nagyon ijesztő e-maileket, meg FB-n pár üzenetet.

Letiltottam mindenhonnan. Szerencsére ezek után nem bukkant fel újra.

Amúgy nem normális viselkedés ez egy percig sem.

2016. aug. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem normális semmilyen mértékig.

Nekem szerencsére nincs ilyen tapasztalatom.

Páromat a mai napig zaklatja az exe, több mint két éve szakítottak. Meg van győződve róla, hogy a párom egyszer visszamegy hozzá, és ezt előszeretettel hangoztatja közös ismerősöknek is, kiemelve, hogy én elloptam őt tőle. (Nem miattam szakítottak, jóval később jöttünk össze...)

Ezen felül folyamatosan írogat neki, kéretlenül meséli el, hogy milyen szar az élete, és erőlteti, hogy mennyire szereti és hiányzik és bármikor visszafogadná és nélküle megöli magát.

2016. aug. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!