Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak, pasik! Ti megbamultok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, pasik! Ti megbamultok mas noket, ha van baratnotok?

Figyelt kérdés
Ritkán voltam parkapcsolatban, most azon jo ideje abban vagyok, minden rendben van kozottunk. A helyzet az, hogy nekem azok a csajok jonnek be, akik megmutatjak, amivel rendelkeznek hetkoznap is, smink is ok. A baratnom is ilyen, viszont nem o az egyeduli ilyen csaj. Ilyenkor azert szivesen legeltetem rajtuk a szemeimet, rajuk koszonok... Ez gond?
2016. aug. 28. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan barátnőm, akivel együtt néztük a csajokat. Aztán leszoktam róla, mikor szerelmes lettem.
2016. aug. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Igen. Hűsèges vagyok, de nem vak.
2016. aug. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Észrevenni nyugtázni, hogy létezik még belefér.

Megbámulni nettó parasztság.

Rájuk köszönni - what the actual fuck?!

2016. aug. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
En is szeretem. Hat volt ra pelda, hogy olyan csajt lattam, akit regen probaltam felszedni. Akkor is jo csaj volt, de meg most. Annak persze odakoszontem, hogy hello. A baratnom nem volt ott.
2016. aug. 28. 12:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, egyértelműen. Még is elbambulnák, a párom figyelmeztet, nézd micsoda bombázó. Mit tudnál vele kezdeni az ágyban. Elmondom a páromnak mit tennék a bombázóval, akkor mondja, irány haza és lejátszuk.
2016. aug. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is megnézem a jó pasikat, de nem látványosan, ha a párommal vagyok. Ráköszönni már túlzásnak tartom, nem fér bele.
2016. aug. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

Igen, meg. Vannak nők, akik helyén tudják ezt kezelni.

Pl. sétálunk az utcán a barátnőmmel, nézegetjük a kirakatokat. Meglátok egy szuperjó bombázó nőcit, és kijelentem, hogy de megbaknám. Ő rávágja, hogy te kit nem. És megyünk tovább, mintha mi se történt volna :)

2016. aug. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Titusztitusz ***** válasza:
Én csak olyankor szoktam ilyet csinálni,ha egy kimondottan helyes,és csinosan öltözött nőt látok valahol...Holmi "átlagos" nőket nem szoktam még észrevenni sem,nemhogy még megbámulni...
2016. aug. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De o nincs ott. Nem vagyok hulye noket bamulni, ha ott van velema csajom is...
2016. aug. 28. 16:34
 10/10 anonim ***** válasza:

Jó nagy tahó vagy, már bocsi. Ebben az egészben a legkisebb vaj, hogy mellette van barátnőd is. Nem értem, hogy alapból hogy lehet ilyen alpári módon megnyilvánulni, hogy embereket bámulsz, meg köszöngetsz. Lányként nagyon nagyon utálom az ilyen pasikat, sose értem, hogy az anyjuk miért nem nevelte meg őket. Nekem megmondták, hogy nem bámulunk senkit és nem teszünk megjegyzéseket.

Diszkréten nézni nyilván nem gáz, de bámulni meg köszöngetni elég paraszt dolog.

2016. aug. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!