Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tennétek, ha tudnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tennétek, ha tudnátok, hogy édesanyátok boldogtalan az apátokkal, és lett neki valakije akivel nagyon boldog és ha tehetné vele élne együtt, de ezt a férj (apa) nem tudja?

Figyelt kérdés

Édesanyámnak van egy szeretője, habár szerintem sokkal több, és boldogabb is amióta van neki már lassan 1 éve, apám nem tudja, én viszont tudom mert a faszi régi ismerősöm már, és lényeg, hogy megtudtam.


viszont édesanyám már hosszú évek óta boldogtalan apám mellett, próbálták már újra és újra rendbehozni a kapcsolatot de nem sikerült, apám nem is foglalkozik és nem is törődik anyummal, én is beszéltem már velük a kapcsolatukról.

Sokáig reménykedtem, hogy megjavúl minden és boldogok lesznek, de nem, és hiába akarnám, hogy maradjanak együtt látom, hogy nem lenne jó.

Apám elégedett az egyszerű életével ő nem vágyik többre.

Anyum viszont most boldog vidám, úgy 7 hónapja vettem rajta igazán, hogy teljesen kicserélődött, és tudom, hogy ha tehetné elválna.


Ti tennétek valamit, szólnátok a szülőtöknek jelen esetben anyutoknak, hogy tudtok a dologról, és, hogy tegye azt amit leginkább szeretne, vagy nem szólnátok és csak várnátok?


2016. aug. 28. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem szólnák semmit.
2016. aug. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én megmondanám anyámnak, hogy váljanak el, és legyenek boldogok. Aztán pedig egész életemben lenézném, mert megcsalta apámat. A válással nem lenne bajom, csak rendezzék civilizált módon.
2016. aug. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Arról biztos, hogy NEM szólnék, hogy tudom, hogy van valakije.


Viszont arról elbeszélgetnék anyummal, hogy neki jó e ez az élet , és ha lehetne min változtatna, és elmondanám, hogy én mit látok rajta , és mit gondolok róla az életéről, és, hogy mire vágyik.


És ha valóban az a megoldás az életére, hogy elváljanak. hogy a hátralevő 20-30 évét vagy akármennyit ne élje boldogtalanul akkor mellette állnék.

2016. aug. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem pártolom a félrekufircolást. Váljon el, és utána azzal csinálja akivel akarja.
2016. aug. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ennyire jó lenne a kapcsolatom az anyámmal, amit te sugallsz (hiszen korábban is beszélgettetek már családi körben a problémákról, nem zárnak ki téged - ez egy nagy piros pont a szüleidnek egyébként), akkor én szerintem beszélnék vele. Nem feltétlenül a szembesítésre gondolok, hogy hát látod, hogy szeretője van, hanem egyszerűen őszintén arról, amiket itt leírtál, hogy látod, hogy otthon boldogtalan, és nem akarod, hogy miattad (vagy az egyéb X dolog miatt, ami miatt még vannak) kényszerből együtt maradjanak, találja meg a boldogságát, nem ítéled el, stb.


Viszont ez esetben mindenféleképpen kettészakad a család, és neked valakinek a pártjára kell állnod. Mert azért azt jól gondold át, hogyha robban a bomba, akkor apud kényelmes életének annyi, és ő is nagyon kifordulhat magából.

Ha anyuddal beszélsz, és elindítja a válást, akkor nem fogod hibásnak érezni magad, nem lesz bűntudatod? Mert ha ez felmerül, akkor viszont inkább ne mássz bele a dolgokba, hagyd, hogy a szüleid rendezzék maguk. Nem kell az ő terhüket magadra venned.

2016. aug. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!