Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ronda nők, nektek van párotok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda nők, nektek van párotok? Hogy találtatok magatoknak pár így?

Figyelt kérdés
Én nagyon ronda nő vagyok,legalábbis senki nem mondja az ellenkezőjét,és sokszor hallom az utcán idegenek szájából,hogy de csúnya ez a nő. Ne is kérdezzétek,hogy mi a ronda bennem,mert igazán én sem tudom,tükörben ,ha nézegetem magam én nem látom,sőt fotókon se igazán köszön vissza,gondolom ez csak élőben látszik másnak a szemszögében,de a lényeg,hogy 3 éve kutya se néz rám és nem tudom,hogy így lesz e valaha kapcsolatom? Nem vagyok kövér,igényes vagyok,divatosan öltözködöm stb,szóval ezt nem lehet mondani,hogy ilyeneken változtassak. Olyat se mondjatok,hogy kérdezzek meg valakit,mert nem merem senkitől megkérdezni,hogy figyelj én tényleg ilyen ronda vagyok?
2016. aug. 28. 16:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Erről egy vicc jut eszembe


Móricka és a haverjai azon vitatkoznak, hogy melyikük

apja áll a legmagasabban a ranglétrán.

-Az én apám annyira okos, hogy az emberek doktor úrnak szólítják-dicsekszik Pistike

-Az én apám olyan bölcs, hogy tiszteletes úrnak szólítják-mondja Lacika

Mire Móricka: Az én apám olyan ronda, hogy ha meglátják azt mondják Atyaúristen!

2016. aug. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
én szeretnék rólad képet privátban.
2016. aug. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Én is megnéznék egy képet,mert vannak kétségeim a rondaságodat illetően.Azok alapján amiket leírtál olyan nagyon csúnya nem lehetsz.
2016. aug. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Mint írtam képen nem látszik! Ez csak élőben ,mivel a képeken én sem látom magam rondanáak ,de más sem, vagy legalábbis ha úgy néznék ki egy szavam nem lenne.

Én inkább a kérdésre szerenék válaszokat :)

2016. aug. 28. 16:17
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
itteni idióta forumozók még egy majmot is megdugnának ha hagyná magát :DDD
2016. aug. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nem találtam sehogy sem, olyan igényeket támasztok, hogy teljesíthetetlenek, akkor meg minek erőlködjek a társtalálással.
2016. aug. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
6,te is nő vagy? ÉS nem hinyázik az életedből? Alapvetően én is el vagyok kapcsoalt nélkül,de mostanság gyakran eszembe jut látva a boldog ismerősöket akik házasodnak,hogy nekem ilyen nem lesz :(
2016. aug. 28. 16:28
 8/23 anonim ***** válasza:

Szerintem meg kamu kérdés.

Ha annyira kétségbe lennél esve a rondaságodat illetően, hogy nem kellesz senkinek, akkor igyekeznél cáfolatot gyűjteni róla.

2016. aug. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Na persze,ki hallja szívesen ,hogy igen ronda vagy,ilyen rondát még nem láttam? A másik az,hogy én tényleg abban a hitben éltem sokáig,hogy nem vagyok ronda,plusz az,hogy én a tükörben szépnek látom magam és csak akkor esek kétségbe ,ha hallom az utcán vagy akárhol az ellenkezőjét. ÉS nem képzelem be,nagyon tisztán hallom néha.

Ált.suliban mondta rám 2 teljesen idegen srác,az volt az első.Középsuliban senki nem mondott ilyet,max az ellenkezőjét fiúk,hogy szép vagyok,akkoriban volt több barátom is.Majd egyetem ami most is van,itt volt egy srác aki kijelentette,hogy ronda vagyok,de vele összevesztem, és itt csak az utcán hallom emberktől,meg volt már rá példa,hogy társaságunkban valaki enyhe célzást tett rá,meg amúgyis feltűnik ,hogy engem kerülnek a pasik a többi lányhoz mennek oda,hozzám senki...

2016. aug. 28. 16:37
 10/23 anonim ***** válasza:
meg mindig tobb eselyed van, mint egy atlagos sracnak....
2016. aug. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!