Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális szerintetek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális szerintetek, ha időnként arra vágyom pasiként, hogy csak úgy együtt legyek egy nővel és jót beszélgessünk az élet dolgairól minden hátsó szándék nélkül?

Figyelt kérdés
Beszélgetés,lelkizés,közben egy kis borozgatás pl. A lélek dolgainak kibeszélése.
2016. aug. 29. 18:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Igen.
2016. aug. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
21%
Nem normális, a férfiak csak baszni született ösztön lények. 28/F
2016. aug. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Az a férfi aki csak a baszásra tudd gondolni ,nahát az szerintem nem is ember hanem egy nagy állat !
2016. aug. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%
Igen mert a beszélgetés minden alapja ! Pl. ha egy nővel jól eltudsz beszélgetni akkor egy nagyon jó dugás is lehet a vége !
2016. aug. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Csak néha előjön belőlem,főleg esténként a nagy lelkizési hajlam és akkor nagyon jólesne mindezt átélni egy kellemes Hölgy társaságában. Persze a testi kontakt is nagyon jó,sőt,de itt most nem is feltétlen erre helyeztem a hangsúlyt.
2016. aug. 29. 19:04
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
A második válaszolónak nem sok normális nő akad a horgára !!
2016. aug. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%

Is-is.


Igaz ami igaz, jó egy ilyen beszélgetés, sőt, kell is. De akkor még milyen jó, ha a kedveseddel teszed ezt meg és utána könnyű szívvel,egymást jól ismerve egy szenvedélyes szeretkezésbe torkollik a dolog? (vagy "vad"-ba, mikor épp milyen kedvetek van). Szerintem ez így lenne a legszebb és a legjobb. Élénkít a testet és a lelket is, ráadásul valami olyan érzést adhat az egész helyzet hangulata/atmoszférája... Szeretek ilyesmiről fantáziálni. (Sajnos csak azt egyelőre).

2016. aug. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Na igen,kivételek mindig akadnak :)
2016. aug. 29. 19:06
 9/15 A kérdező kommentje:
Na igen,ha van épp Kedvesed,akkor mindez természetes,de ha nincs...............
2016. aug. 29. 19:06
 10/15 anonim ***** válasza:
57%
Normális, sőt, eleve az gáz és ír le mindent a túlszexualizálg közgondolkodásról, hogy valaki feltesz egy ilyen kérdést. De miért a kitétel, hogy pont nővel beszélgetnél szívesen? Vagy egy bizonyos nőről van szó?
2016. aug. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!