Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy egy ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy ember abszolút alkalmatlan a párkapcsolatra? Ki lete bírni, a hátra lévő években egyedül? Meg tudja azt szokni teljes egészében az ember?

Figyelt kérdés

2016. aug. 30. 23:24
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*lehet.
2016. aug. 30. 23:26
 2/13 anonim ***** válasza:
59%

Ismertem férfiban és nőben is mind2őt aki a fiatalabb éveiben még "élni akart" és nem szerette a kötöttségeket. De sok esetben azt tapasztaltam mikor már beértek egy bizonyos korba egyedül érezték magukat, és azon kapták magukat elment felettük az idő és még mindig egyedül vannak de férj/feleség, gyerek még sehol az életükben. Ilyenkor jött a kapuzárási pánik, és a legelső jött menttel is boldogan összeadták magukat, hogy komolyabb kapcsolatuk lehessen.


Az ember társas lény és valaki rövidebb valaki hosszabb ideig jól érzi magát egyedül, de egy idő után érezni fogja az űrt az életében és nem fogja jól érezni magát magányosan.

2016. aug. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem létezhet
2016. aug. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
#2 ez nem teljesen igaz,azok az emberek,akik egész életükben leginkább szinglik voltak és kalandokra vágytak,40 évesek sem tör rájuk hirtelen a magány,mikor azelőtt is elvoltak,csak eszükbe jut,hogy bizony lassan megöregszenek és kéne utód.Ennek semmi köze a magányhoz...
2016. aug. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kell egy dugópajti és a probléma megoldva.
2016. aug. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szex kapcsolatot sem szeretnék!
2016. aug. 30. 23:56
 7/13 anonim ***** válasza:
Ki lehet bírni, igen, viszont akkor rengeteg olyan elfoglaltságra lesz szükség, amivel kitöltöd a fölösleges időt. Szerintem abszolút nem nehéz, és még sikeres is lehetsz.
2016. aug. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Exbarátnőm ilyen. Feladta az 5 és fél évünket, mert neki fontosabb volt, hogy gondtalanul barátnőzhessen meg mehessen bográcsozni a műszakkal minden hónapban.

Egyszer majd eljön az ő életében is az a pont, mikor ezek a barátnők komoly kapcsolatba kerülnek, és ő ott marad egyedül, aztán sírhat a négy falnak.

Előbb-utóbb mindenki rá fog jönni, hogy amire szüksége van, az egy megértő társ, akivel minden idejét együtt töltheti. Csak van, aki később nő fel, ennyi.

2016. aug. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
1, Igen, létezik: jelen; 2, Igen, ki lehet, fel kell találnia az embernek magát, le kell kötnie valamivel. Ha tudja az ember magáról, hogy ilyen, akkor tök fölösleg ilyen témán agyalni, csak az idejét pazarolja vele, ha már nem tud megváltozni; 3, Egy idő után megszokta az ember azt is, hogy az életben dolgozni kell, ha pénzre van szüksége, akkor ezt miért ne tudná...?
2016. aug. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ugyanazt tudnam irni, mint a 9-es

Vilageletemben egyedul voltam, mar lassan 6 eve egyedul lakok. Egesz nap emberek kozott vagyok, igy munka utan jo egyedul lenni. Tartalmasan toltom ki az eletem, dolgozok, hobbijaimmal foglalkozok, elvezem, ami van. En sem szoktam azon agyalni, hogy nincs parom, mert nincs is igenyem ra.

2016. aug. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!