Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarba jövök attól mikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarba jövök attól mikor a szüleim előttem csókolóznak, ez természetes, vagy velem van a gond?

Figyelt kérdés
2016. aug. 31. 20:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
58%
Ez természetes. :)
2016. aug. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Én is zavarba jönnék, milyen szereptévesztés ez már, ott ül a gyerek, aztán anyu apu meg nyalja falja egymást.
2016. aug. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem természetes, hogy zavarba jössz ettől.


Nem kéne, hogy ez tabu legyen, ők a szüleid. Nyilván nem a nyalás-falásra értem, hanem egy szimpla csókra.

2016. aug. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Nem taburól van szó, egyszerűen nem a saját gyereked előtt teszel bizonyos dolgokat mert van ami rá tartozik, van ami nem, és vannak határok.
2016. aug. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Jaj, ne hogy már az ne gyerek elé való legyen, hogy elbúcsúzáskor a két szülő csókkal válik el egymástól, vagy mondjuk régen látták egymást, és hosszan megcsókolják egymást, vagy mondjuk filmezéskor elcsattanna otthon egy-két szerelmes csók.
2016. aug. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Az még nem zavar mikor köszönésnél csinálják, de azért unalomból nem kéne
2016. aug. 31. 20:21
 7/24 anonim ***** válasza:
75%

Ja és még valami, a gyerek, honnan fogja azt a példát látni, hogy hogyan viselkedjen majd ő a szerelmével, ha pl. semmi intimitást nem lát a két legfontosabb példaadójától, a szüleitől? Azzal a kifogással, hogy jaj, csak mert nem gyerek elé való.


Nem a szexre kell itt gondolni, hanem a csókra, az ölelésekre, a simogatásokra.

2016. aug. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Attól, hogy te unalomnak gondolsz valamit kérdező, az még koránt sem biztos, hogy ők is így látják a dolgot.


Ha meg téged ennyire zavar, akkor

1. megmondod nekik, hogy előtted ne csinálják

2. elfordulsz, nem nézel oda

3. hagyod őket békén és félre vonulsz.

2016. aug. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem az éppen elég indok, hogy a gyerek zavarba jön ettől, az meg, hogy ezt a szülők nem veszik észre, meg csak hab a tortán.

Ennek meg van a korrekt helye és módja.


Lehet neked a csókolózásról más fogalmaid vannak, nálam az egy szép hosszú nyelvezést jelent egy kis intimebb simogatással, remélem neked is hasonló volt részed a fogalom alatt értendően.

2016. aug. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
8%

Az én szüleimet egyszer láttam diszkréten csókolózni, amikor másodjára összeházasodtak.

Ennek ellenére semmi bajom nem volt sem a csókolózás megtanulásával sem azzal, hogy rámarkoljak egy nő seggére vagy csak végigsimítsam a nyakát stb.


Ilyen alapon azt is mondhatnád, hogy hát a szülők akkor dugjanak is a gyerek előtt mert hát úgy tanulja meg.

2016. aug. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!