Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek hasonló helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy már tanév eleje óta látok buszon egy srácot.Már egyből felfigyeltem, mert eléggé helyes, akkor nem tudtam hogy csak elsős, bár sejthettem volna.Észrevettem hogy többször nézett engem, eleinte elutasítóan viselkedtem, direkt figyelmen kívül hagytam, mert fiatalnak és éretlennek gondoltam abból az apropóból hogy elsős, ráadásul haverok az öcsémmel aki nála idősebb egy évvel.Mostanában újra elkezdtem figyelni, szerintem még mindig érdeklem, mert keresi a szemkontaktust.Nem tudom mit tegyek.

L18


2010. ápr. 21. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Tudod szerintem az ember korából az érettségét eléggé nagy hiba megítélni.Bátyám 24 éves és az agyi szinte egy 16 évesével egyenlő.

Szerintem a srác nem fog lépni...próbálj meg valahogy vele beszélgetést kezdeményezni.Például öcsém üzeni vagy valami ilyesmi...vagy egyszerüen csak beszélgess.

20F

2010. ápr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem próbálj meg vele beszélni, vagy valahogy szóba elegyedni, aztán többi már menni fog. Sok sikert!:)
2010. ápr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Amúgy nem tűnik félénk srácnak, csak a kezdőlökést kell neki megadni.
2010. ápr. 21. 17:00
 4/8 anonim ***** válasza:

Amit szeretnél.

Ebben nincs semmi különös.

2010. ápr. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt most tényleg mi mondjuk meg? Ilyen dolgokban azért nem vadidegen embereknek kéne, de persze te tudod.
2010. ápr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak azt nem tudom kikezdjek e vele elvégre én 18 vagyok ő pedig 15 körül.
2010. ápr. 21. 17:01
 7/8 anonim ***** válasza:
kerülj közelebb hozzá . kátyuban lökd meg picit . aztánbocsi. és beszélgessetek.
2010. ápr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
uccso f/15
2010. ápr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!