Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak felétek is ilyenek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak felétek is ilyenek?

Figyelt kérdés
Osztálytársamról lenne szó. Általában mindig arról beszél, hogy milyen bulikba volt és ott milyen csajt dugott meg.(Mentek kocsival diszkóba és ott keresett egy lányt, kimentek a kocsihoz megittak 2 és fél liter boros kólát és utána meg khm..khm.khm. Amikor meg mentek haza kérdezte a barátja, hogy mi ez a fehér folt a szélvédőn. ezt is nehezen hiszem el.) Meg hogy van neki barátnője(mellesleg nem tudom hogy tényleg van neki, de múltkor éppen könyvtárban ültünk nem tudtam, hogy ő ott van, bejelentkeztem msn-re és láttam fenn van. Elkezdtünk beszélgetni és mondta, hogy mindjárt ki fog jelentkezni mert mennek valahova barátnőjével, de előtte le fogja még sz..ni. De nem tudom hogyan mert ott ült pár sorral arrébb a könyvtárban.) Máma például szóba került a sex és akkor meg elkezdte, hogy milyen jó dugni mert neki ez a hobby-ja, mi meg már megszoktuk, hogy erről beszél, de elkezdte hogy nem tudunk hozzászólni a témához és még kis szüzek vagyunk és ez annyira ciki..(hogy nem ba..uk meg azt akit kb 5 perce láttunk.) De gyerek hozzászólt témához, de mindjárt elkezdte, hogy : jaj te tényleg nem is vagy szűz mert már seggbekú...tak és akkor ha meg visszaszólunk akkor meg az a baja. Egyébként egy nagyon jó fej gyerek ha éppen olyanja van, de nagyon sokat hazudik. Példa: szereti a motorokat és ért is hozzájuk, de valami olyat mesélt, hogy nekik a nyáron valami 35 motor volt a garázsba egészen a Suzukitól a Yamaháig. Persze, csakis elfért egy olyan kis garázsban 35 motor. Felétek is vannak ilyenek?
2010. ápr. 21. 17:07
 1/5 nielindi ***** válasza:

most az a kérdés, h van-e nálunk (???) olyan srác, akinek van bnöje, és kamuzik, h csalja minden utolso ribivel?

mindenhol van ilyen. és?!

2010. ápr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. még sose szexelt

2. már nagyon régóta nem szexelt

Mindkét esetben szégyenli, ezért kitalál ilyen hülyeségeket, hogy ne legyen égő. Kár, hogy az ellenkezőjét éri el vele

2010. ápr. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, és hogy a kérdésedre válaszoljak: igen, nálunk is voltak kamusok.
2010. ápr. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ez eleg tipikus volt ilyen haverom mar nem beszelunk kb 7 eve szerencsere

csajok buktak ra mocskosul amugy amihez csak gratulalni tudok nekik

ido utan ugyis megutalod majd a sracot mert kifog veled b@szni ha logtok 1utt

2010. ápr. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

sajnos van.

sz*rd le.

2010. ápr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!