Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz, hogy 24 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, hogy 24 éves lányként még egy normális kapcsolatom se volt?

Figyelt kérdés

Kétszer voltam szerelmes, mindkét alkalommal kiderült, hogy csak kihasználtak, és meg akartak dugni. Velem van a gond? Miért választok mindig rosszul?

Gáz, hogy ennyi idős lánynak még egy komoly kapcsolata sem volt? A korombeliek közül sokan már az esküvőt tervezgetik.


2016. szept. 2. 15:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
29%
Túl válogatós vagy, és csak a legjobb képű pasikkal állsz szóba. Amíg ezen nem változtatsz, addig nem nagyon reménykedhetsz normális kapcsolatban.
2016. szept. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
69%
Na igen. Rengeteg olyan 25-30 kozotti ferfi van, aki mar szivesen elkotelezne magat valaki mellett. Rosszakat fogtal ki. Jarj nyitott szemmel, vedd eszre azt is, amit eddig nem!
2016. szept. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
én bókolnék neked sokáig, de végül én is csak megdugnálak
2016. szept. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 One of a Kind ***** válasza:
88%

A legjobb tanács, amit adhatok, hogy járj el minél több helyre új embereket megismerni. Nem mindenkinek sikerül "időben" rátalálnia élete párjának.


Viszont gondolkozz el azon is, hogy te hol hibázol. :)


23N

2016. szept. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
és talán versenyzel a korodbeliekkel, hogy ki kel el előbb? vagy fogadtatok rá?
2016. szept. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Noren1989 ***** válasza:
93%

Az utolsó mondatod gáz.

Veled van a gond? Veled van. Bedőlsz a kamunak.


Gáz-e, hogy ez megtörténik? Kicsit gáz, hogy a hatásokat nem ismered fel kapásból.


Minden más nem jelent problémát.

2016. szept. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
50%
Nahát, ezek a szemét, gonosz pasik mindig csak szexet akarnak a nőktől, miközben folyton arról panaszkodik a férfiak többsége, hogy eleve lehetetlenség még csak megközelíteni is a nőket. Persze tudom, ti megint csakis kizárólag az alfahímeket veszitek emberszámba, akik naná, hogy csak dugásra használnak titeket. Normális ember soha fel nem merné ajánlani, hogy "hát bocsi, igaz, hogy ebből az egészből nem lesz soha értelmes párkapcsolat, de azé' dugjunk má', vazze!" Szürreális ez a mese, amit nap mint nap olvasok itt tőletek.
2016. szept. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%

jól nézel ki? csakmert én már ismerkedtem neten egy csajjal akit csak szexuálisan kihasználtak meg ennyien megdugtak ésatöbbi ....én félve mentem el a találkozóra hogy vajon nem és sül el rosszul....rosszul sült el de nem úgy ahogy én gondoltam...azt hittem meglát és sarkonfordul.....de ebből az lett hogy nekem nem tetszett....valszeg azért voltak szexkapcsolatai mert egy idő után kiürült az alkohol az adott hapsi szervezetéből......azt hittem hogy akit ennyien lefektetnek az nyilván jó csaj, de tévedtem.....

ezt ne vedd magadra kérdező csak azt bizonygatom hogy akár még ez is magyarázat lehet....mint egyik opció a sok közül

2016. szept. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

nem gáz. de ez részben rajtad is múlik. ismerkedj,randizz . nem kell komoly döntéseket hozni,úgyis adja majd magát. ha valakivel összeillesz,akkor majd összejöttök és remélhetőleg nektek is jön az esküvő ,mint a barátaidnak. nem szabad rágörcsölni.

de ha valaki nem jön be,akkor hagyd a fenébe,ne rágódj rajta.

szóval hajrá!ismerkedj akár a neten. és járj sokat társaságba. biztos megtalálod majd azt akit keresel. ne érezd magad rosszul,hogy még nincs.

2016. szept. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti, gondolod, hogy ilyen dumával állt elő a pasi és mégis összejöttem vele? Azért ennyire nem vagyok ostoba. Az utolsó férfitól először nem is akartam semmit, de ő hónapokig fűzött, elérte, hogy belészeressek, aztán miután megkapott, egyre érdektelenebb lett. Végül teljesen el is tűnt, nem ír, nem hív, semmi. Olyan, mintha direkt a szemétládákat vonzanám.

Nem hiszem, hogy a külsőmmel van a gond, általában tetszem a férfiaknak, sokan meg szoktak nézni, és meg is szólítanak. Nem vagyok egy bombázó, de a jobb átlagba tartozom.

2016. szept. 2. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!