Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ebben a szituban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a szituban? Mit is jelenthet ez az álom? Mi a véleményetek róla? (megálmodtam és félek, hogy megtörténik, mert már volt olyan és akkor mit csináljak? )

Figyelt kérdés

Szóval ezt álmodtam és félek, hogy megtörténik:

Kórházba kerültem, de csak megfigyelésre, nem volt nagy bajom, nem is tudom mi. 2 napja voltam bent egy 2ágyas kórteremben, egyedül. A barátnőmmel éppen lementünk a büfébe beszélgetni és mire felmentünk, mondta egy nővér, hogy egy fiú szobatársam lesz, már bent is van. Mi persze a barátnőmmel mosolyogva létünk be, hiszen egy fiú..!

Benyitottunk a kórtermembe és a volt pasimmal találtam szembe magam, ráadásul nagyon élethű volt álomhoz képest! Én szakítottam vele, de még érzek iránta valamit és tudom, hogy ő is.

Eltörte a karját (mert thai-boxozik) és velem került egy szobába. Eleinte feszült volt a hangulat, de a hülyéskedésemmel oldottam. Jöttek a fiú osztálytársaim látogatni és az exem féltékenyen nézte őket. MÁr egy napja voltunk egy szobában és sokszor voltak félreérhető beszólások, szituk.

Aztán a 2. közös nap éjjelén felébredtem, zihálva, zokogva egy rémálomból. Ő ott ült az ágyam szélén és rázogatta a vállam, ő keltett fel. Nem kaptam levegőt, fuldokoltam, megijedtem, megrémültem.... Óvatosan felültetett és magához húzott, hogy megtartson, de mintha kicsit élvezte is volna. És én is egy nagyonkicsit. Lassan megitatott velem egy pohár vízet és aztán visszafektetett. Vissza akart menni az ágyára, mire én újra zokogásban törtem ki. Erre visszajött és leült az ágyam szélére, megsimogatta az arcomat és megfogta a kezemet. Aztán nyugodtan aludtam el.

Ez csak egy álom volt!

De ha ti ebben a szituban letettek volna, mit tettetek volna? (nem csak utána - de erre is kiváncsi vagyok - hanem közben is, mit tettél volna másképp mint, ahogy én álmodtam?)

Köszii!

16/L


2010. ápr. 21. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Ritkán, de én is álmodok az exemmel. Pedig én úgy utálom, ahogy csak tőlem kitelik.

De múltkor olvastam a neten, hogy az exszel való álmodás nem azt jelenti, hogy újra akarsz tőle valamit, hanem míg alszol, visszajön az az éned álmodban, aki mellette voltál.

Ne tulajdoníts neki nagy jelentőséget, az álmokat amúgy sem szó szerint kell értelmezni.

2010. ápr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

persze, de velem nem egy esetben volt olyan, hogy megtörtént (persze csak apróságok, szóval az biztos, hogy lehetetlen!)

Viszont kicsit paranoiás vok..

2010. ápr. 21. 19:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez az álom nem fog bekövetkezni. Azt jelenti hogy hiányzik a párod. Az álmok a nappali élményeidből, benyomásaidból és érzelmeidből gyúródnak össze. Régen voltak visszatérő álmaim, meg nagyon furcsák és megtanultam figyelni mi történik velem..olyan dolgok jelennek meg az álmainkban amit fel sem fogunk. fél szemmel látsz az utcán egy sérült kisgyermeket és éjjel erről álmodsz, de már nem is emlékszel rá. Szeritnem te megbántad a szakítást, vagy legalábbis hiányzik neked nagyon...
2010. ápr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 P.Vik ***** válasza:
az álmaink rejtett üzenetek, amiket a szívünk, lelkünk küld az agyunknak...valószínű ezt azért álmodtad, mert ő volt az egyetlen olyan pasi eddig az életedben, aki biztonságot tudott neked nyujatni...és még nem közönbös számodra!
2010. ápr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!