Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hüvelygombát el lehet kapni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelygombát el lehet kapni a párunktól, vagy más okok valószínűbbek a kialakulására?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
A párodtól, nyilvános wc-ben, esetleg családtagtól ha ráül a wc-re. Vagy ha a lábad gombás és fürdőt veszel, nem zuhanyozol.
2010. ápr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze elkaphatod a partneredtől is ha nem védekeztek megfelelően..nyílvános wc-kből összeszedheted, meg ha nem tisztálkodsz rendesen..
2010. ápr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, törekszem a megfelelő higiéniára. De sajnos nem óvszerrel védekezünk, hanem fogamzásgátlót szedek.
2010. ápr. 21. 20:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Apám a hüvelygomba miatt bukott meg, hogy nője van -.-

Szépen hazahozta anyámnak , tehát a kérdésedre a válsz nagyon is elkaphatod...

De persze az előttem szólóknak teljesen igazuk van máshogy is el lehet kapni.

2010. ápr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is fogamzásgátlót szedek és állandóan kijön rajtam... pedig aktus előtt és után mosakszom és párom is... számtalanszor kezeltem már, de mindig kijön, főleg antibiotikum szedése után.

Nőgyógyászoddal próbáljatok valami megoldást keresni rá, én is ezt teszem. :S :(

2010. ápr. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha hüvelygombád van, a párod is kezelni kell, mert visszafertőz. Egyébként a fogamzásgátlók (legalábbis az enyém) okozhatnak hüvelygombásodást. Bele van írva a tájékoztatóba (legalábbis az enyémébe).

Mikor el kezdtem szedni, nekem havonta kellett nődokihoz járnom gombával. Folyton kijött. De már szerencsére elmúlt.

2010. ápr. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Férfiaknál tünetmentes! Sajnos én sokat szenvedtem vele, azonban a Canesten kombi bevált!
2010. ápr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!