Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok, jól látom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok, jól látom így ezeket a férfi-női kategóriákat a párkeresési nehézségekkel kapcsolatban? (részletesen lent. )

Figyelt kérdés

Szerintetek helytálló, hogy ez a 4 kategória van? (Csak heterokra vonatkozik)


1.) Alfa, domináns (esetleg kigyúrt, pénzes) férfiak, nekik a legeszszerűbb, bomlanak utánuk a nők, olyan nőt választanak, amilyet csak akarnak, egy ilyen férfinak szinte mindig van nője, akár egyszerre több is párhuzamosan. Ők a férfiak egy kisebb hányadát teszik csak ki.


2.) A nők nagyobb része, a csinos és átlagos nők, gyakran kezdeményeznek náluk, kedvükre is válogathatnak. Az esetek nagy részében kapcsolatban vannak, leginkább az 1. kategóriában lévő férfiakkal. Ha szinglik, akkor jellemzően csak a túl nagy igényeik miatt nincsen párjuk, vagy pedig egy 1. kategóriában lévő férfi után vágyakoznak, reménytelenül.


3.) Kevésbé vonzó lányok, illetve a nagyon zárkózottak, nekik már nehezebb dolguk van, kevesebb férfi kezdeményez náluk, ők már nem választhatnak akárkit, bár mivel nem is tapasztalnak akkora bőséget, van hogy beérik egy kevésbé vonzó férfival is, igaz a lelkük mélyén ők is egy 1. kategóriás férfira vágynak. Ők a nőknek a kisebb hányadát teszik ki.


4.) A férfiak nagy része, nekik minden egyes nőért meg kell küzdeniük, megbirkózni a rengeteg visszautasítással, gyakran csak szerencsével sikerül nekik összehozni valamit, jellemzően a 3. kategóriából. Így a nagy részük egyedülálló, és szinte már bármilyen lánynak örülnének, ha összejönne valami.



2016. szept. 4. 23:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%

Pontosan ennyi,jól látod.

25/F

2016. szept. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Ha ilyen fekete-fehér lenne a világ, egyszerűbb lenne az élet. Fejleszd egy kicsit az emberismeretedet, mert ha csak idáig jutottál, akkor van mit csiszolnod rajta....
2016. szept. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Egyszerű aggyal igen.
2016. szept. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Pontosan igy van igy lesz!!
2016. szept. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
60%
Szerintem erről akkor lehetne igazán jó lépet kapni, ha férfi-női oldalról egyaránt vizsgálnánk a problémát. De mivel te soha nem leszel nő én meg soha nem leszek férfi, neked soha nem kell azon filóznod, hogy ki akar igazán és ki csak megdugni, nekem meg soha nem kell egy lányt sem felszednem, így szerintem arra kárhoztattunk, hogy örökké ezen fogunk rágódni. És úgy halunk meg, hogy talán egyikünk sem lesz közelebb az igazsághoz.
2016. szept. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
Igen, helytállóak a megállapításaid nagyrészt, igaz, a szerencsét mint tényezőt, nem hagyhatjuk figyelmen kívül. Lehet szerencséje egy áltagpasasnak és pont egy értelmes jócsajt fog ki (ugyanakkor balszerencséje is lehet).
2016. szept. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%

Tehát akkor a nők az első kategóriás férfiakra buknak?

Hol vannak azok, akiket azok általában taszítják?

Vagy tudat alatt nekem is ők jönnek be, és csak hitegetem magammal, hogy nem?

2016. szept. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Ez úgy fhaszság, ahogy van. Ezek kb a végletek, az emberek többsége meg simán normális. Én őszintén szólva nem is ismerek olyan férfit, akit az 1-es pontban leírtál.
2016. szept. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem meg hukyeeg.

A gazdag pasiknak a gazdag nők kellenek,akik jól össze vannak rakva. Műszempilla,műmell,mèregdrága ruhák. Ezekkel magukra hívják az összes pasi figyelmet. A legtöbb pasinak az ilyen mesterk3lt ,megrajzolt nőcik kellenek.

Az átlagos,visszafogotabb nőknèl nem kezdeményeznek ismerkedèst,csak ritkán.

2016. szept. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
38%

Megint az a duma ...

Figyi minden parkapcsolat mas

Szal szemelyekre bontva kellene nezni a dolgot

Es kihagytad a melegeket az aszexualisokat

Altalanossagokat probalsz lenyomni masok torkan

De ez az egesz blodseg

Ha komolyan erdekelne a szociologia akkor nem vonnal.le ilyen kovetkezteteseket

Szerintem csak a sajat nyomorusagos eletedet es lelkedet akarod.megnyugtatni ezzel

Semmi mas

Az egesz teli van logikai hibalkal


A.legnagyobb baj az h sablonosan gondolkodsz es baskatulyazos magad es masokat is holott az elet nem csak ilyen ...


Es az ismerkedes...amit ma a pasik ismerkedesnek mondanak az kategorian aluli ... Talan ezt kellene fejleszeteni


Masik engem spec taszitanak az 1. Es tipusu esetek valszeg elve kibeleznem

2016. szept. 5. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!