Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt egy társkereső oldalon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Regisztráltam régebben egy társkereső oldalra.Már egy ideje fent vagyok és eléggé szomorú dolgokat tapasztalok.

A lányok kiknek írok elolvassák a levelet amit írok és szomorúan tapasztalom, hogy 10-ből 5 lány a levél elolvasása után meg sem nézi az adatlapomat.

A legfontosabb dolog, hogy a képeket sem lehet megnézni az adatlap megnézése nélkül.

Miért csinálják ezt?Ennyire unatkoznak?Minek vannak az oldalon?


2010. ápr. 21. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet hogy hülyeséget írsz a levélben vagy túl nyápicnak tűnsz a levél alapján.
2010. ápr. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem.A levél rendben van több ismerősöm szerint is.
2010. ápr. 21. 21:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a levél rendben van több ismerősöd szerint is, akkor gondolom, hogy sablonlevélről van szó..én egy ideig fent voltam két ilyen oldalon, ki is írtam, hogy nem kérek sablonlevelet (ha már akar tőlem valamit, akkor tiszteljen meg azzal, hogy megfogalmaz egy üzenetet csak nekem), de ha volt, hogy valaki ennek ellenére mégis ilyet küldött, azt én sem néztem meg.
2010. ápr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!