Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, ti csalódottak lennéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők, ti csalódottak lennétek, ha a gyereketek bemutatná a párját és csúnya lenne? Nem gondolnátok azt, hogy "jobbat érdemelne"?

Figyelt kérdés

2016. szept. 5. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Mit értünk csúnya alatt?


Ezt fontos lenne tisztázni. Amúgy engem leginkább az igénytelenség zavarna. Tehát a gondozatlanság, mosdatlanság, kezeletlen bőrbetegségek vagy ilyesmik.

2016. szept. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Ha igénytelen lenne, és mondjuk foga se lenne, vagy fekete lenne akkor felhívnám rá a figyelmét, és más lányra/fiúra hátha jobban megtetszik neki. Nem szolnék a kapcsolatukba ezen kívül mert előbb utóbb ha bemutatja a barátainak akkor azok úgy is felnyitják a szemét.
2016. szept. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
82%

A párom anyukája évekkel később elárulta a páromnak, hogy mikor először meglátott engem, akkor kicsit megijedt. Sokkal jobb lányt képzelt mellé, mint amilyen én vagyok.

Soha nem szólt ezért, de kicsit éreztem az ellenszenvét. És ez rányomta a bélyegét a kapcsolatunkra. Ő is elfogadott már és próbál nyitni, de én képtelen vagyok oldott lenni náluk.

2016. szept. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Miért csúnya?

Amúgy meg nem a szülőnek kell vele lennie,hanem a gyerekének

2016. okt. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14%
Miértz lenne ez probléma? Ma már elérgető a plasztikai műtét.
2017. jan. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha igénytelen lenne, akkor de, gondolnék arra, hogy jobbat érdemelne.

Viszont az alkata és az arcvonásai nem nekem kell, hogy tetszenek. Simán lehet, hogy a gyerekem a legszexibb nőnek/férfinak látja a párját a világon, én meg nem, ízlések és pofonok, neki kell, hogy vonzó legyen.

2017. jan. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Tökjó tudni, hogy nem csak nekem van ilyen anyósom, akinek nem az a jó, ami a fiának tökéletes és boldoggá teszi, hanem bennem keresi a szálkát.. oké nem vagyok topmodel. 177 cm 74 kg voltam, mikor megszólt és közölte, úgy nézek ki, mint aki 3-4 hónapos terhes. Nagyon rosszul esett. Számtalanszor hajlamos voltam emiatt nem enni.. annyit idegeskedtem, hogy kórházba is kerültem. Aztan 62-3kg vagyok most és persze teszek továbbra is érte, hogy még kevesebb legyek, de a saját magam kedvéért nem az övéért, mert mióta fogytam( amit persze észre se vesz) minden más baja is volt. Többek között javasolta, hogy kérjek a sógornőmtől öltözködési tanácsot, mert őt elég nőiesnek találja. Tudniillik sógornőm szőke, alacsony cicababa, én barna, magas, és inkább sportos és ég bennem a tudásvágy. Neki póthaj, műszempilla stb, amire én sosem vetemednék. Mióta az alkatomtól kezdve a főztömön át, abba is belekötött, hogy én munkába (egyetem mellett) mit viszek inni.. azóta a fiával sem olyan jó a kapcsolata. Sőt az anyjáék házából a párom el is költözött velem. Egy ideig nem beszéltek. Mára javulni látszik a helyzet és lehet, hogy a mi helyzetünk durvább, na meg az anyósom is, de ha fontos a fiad ne szólj bele (2 okból sem) 1, ha fiatal a fiad, akkor úgyis felnő és az sem biztos (sőt nem valószínű), hogy az első kapcsolatában marad , de ha mégis akkor 2, ha felnő akkor úgyis látni fogja mi a jó neki..
2017. jan. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok szülő elfogult a saját gyermekével kapcsolatban. Amikor az unokatesóm bemutatta otthon a párját - aki objektíven is nyugodtan pályázhatna a "világ legrondább pasija" címre - szörnyülködött, hogy az ő kislánya ennél sokkal jobbat érdemel. Pedig valójában az ő kislánya sem egy matyóhímzés, sőt... Mindenesetre azóta is együtt vannak, azóta már házasok és több gyermekük van (akik szerencsére csodával határos módon nem örökölték a szüleik kedvezőtlen adottságait).
2017. jan. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen eset, de pont ez a csúnyácskább "pár" öltözködött a legízlésesebben és járt leginkább a gyerekem kedvében.Ezzel teljesen megnyert magának.
2017. febr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam első komoly nője nem csúnya volt, hanem elég butácska, "jobbat érdemelt" volna a fiam.

Egyszer kérdezte, hogy mit gondolok erről, ezt mondtam.

De együtt voltak még vagy 3 évig, szerintem az ő választása, nem az enyém.

2017. febr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!