Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan nő akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő akinek a barátja (esetleg élettársa, de nem férje) ad pénzt szépészeti dolgokra? Vagy van itt olyan férfi aki a barátnőjének ad pénzt ilyesmire?

Figyelt kérdés

Vannak kontra és pro érvek erre.

Tőlem speciel távol áll az ilyen, de tény hogy a nők a pasijukért csinálják az ilyesmit, akkor meg? :D

Szóval nem tudok állást foglalni, mert ha azt hallom hogy egy nő panaszkodik hogy alig vagy nem kap pénzt ruhára, szolira, körmösre, stb., húzom a szám, mi az hogy a pasijától várja hogy finanszírozza?! De ugyanakkor meg van benne valami. Ha neki tetszik az ilyen mű nő, akkor perkáljon.


2016. szept. 11. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
egy fillért nem adok neki.. ilyenekre meg főleg nem. Dolgozzon meg a pénzéért.
2016. szept. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Együtt élünk, közös kasszán vagyunk. Én gyakornokként részmunkaidőben jelentősen kevesebbet keresek, mint a párom tapasztalt programozóként, így előfordul, hogy miután beleadtam minden pénzem a közösbe, szükségem van kis kiegészítésre. Mondjuk nem ruhát meg szoláriumot meg körmöt meg ilyesmit finanszírozok, inkább BKV-bérletet meg kaját, de előfordult már, hogy pár nap volt hátra a következő fizetésemig, és hirtelen szükségem volt új cipőre
2016. szept. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

bocsi, előbb elküldte


Szóval, már fordult elő, hogy égető szükségemben kisegített egy-egy cipővel, ruhával, de nem olyan szinten, hogy én most elvárnék x összeget egy hónapban, amit szabadon elköltök szépészeti termékekre, azt meg aztán pláne nem hallod tőlem, hogy bármikor is panaszkodnék és elégedetlenkednék, amiért ezt vagy azt a dolgot nem finanszírozza. Sajnos az anyagi kiegyenlítetlenség ezt hozza magával, én beleadom a 100%-ot, ő meg simán félrerakja a maga 60%-át, és a maradékból még engem is kisegít.

2016. szept. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
0%

Tévhit: "de tény hogy a nők a pasijukért csinálják az ilyesmit"


Ha a pasi nem tipródna mellette akkor is ilyen lenne egy nő. Nem a férfi függvénye, hogy jár szoliba, műkörmöshöz, fodrászhoz, kozmatikushoz... tinédzser kor küszöbén mindenki eljut oda, hogy a társadalomnak nevetett térbe definiálja magát. Ha valaki arra a következtetésre jut, hogy szolizva, edzetten, műmellekkel, drága ruhákba, kiló vakolattal lesz nő, akkor úgy fog kinézni. Így fog tetszeni magának és elbőgi magát a tükör előtt, ha neki a sarki boltba smink nélkül mackóba kell lemennie.


Itt a férfi a járulások nyereség. Szerintem te sem öltözködsz úgy, ahogy mert ezzel a fél utcát be akarod vonzani! Vagy tévedek?

2016. szept. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nőként az a véleményem, hogy ha a nőnek kell a szolárium, kell a márkás ruha mert ugye nyilván nem turis ruhára kunyerálna, miért is, hiszen az olcsóbb.. na mindegy, szóval, ha kell neki a ruha, szoli, műköröm meg ilyenek, menjen el és dolgozzon meg érte. Miért a pasitól várja el, hogy finanszírozza? Ja mert lusta.


És ezeket a nők nem a pasikért teszik, hanem maguk miatt (nyilván benne van az is hogy a hímnek tetszen, ez nem kérdés), de ha tőlem pl elvárná a párom hogy szolizzak, ilyen olyan műkörmöm legyen, ilyen olyan ruhám, elgondolkodnék azon, szükségem van-e olyanra aki nem fogadja el a stílusom.


Szóval, ha a pasi akarja és van olyan hülye nő, aki meg is teszi akár kedve ellenére, akkor jogos, hogy a pasi fizesse. Ha a nő ilyen alapból akkor keresse meg a rávalót.


20N

2016. szept. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi közös kasszán vagyunk a párommal. Egyáltalán nem számolja ő sem ès én sem, hogy ki mennyit költ cipőre stb. 11 ève vagyunk együtt, szinte az elejétől kezdve így volt. Ha nekem ment jobban akkor is a dobozban landolt az összes pénz, ha neki akkor is. Nem számoljuk ki mennyit vesz ki ès ki mire költi.

Meg nem tudom kinèl hogy van, nekem azért van műkörmöm, mert NEKEM tetszik (ès a páromnak is), fodrászhoz meg azért járok, mert az eredeti hajszínem elég randa, magamnak meg egyszer próbáltam befesteni, de utána nem mertem utcára menni. :D szóval pont nem érdekel mások mit gondolnak, nem nekik akarok tetszeni. Szoliba nem járok, mert elég sokat vagyok a napon. Nem tartom magam műnőnek, nincs műmellem meg műszám és sminkelni is csak minimálisan szoktam, a s.eggem sincs kint soha, és nem is költök hatalmas összegeket havonta arra, hogy "jól nézzek ki".

2016. szept. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!