Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat elerni ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat elerni ezzel a volt parom? Csak szerintem nem normalis ez a viselkedes?

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem a volt paromat de sokat bunkozott, megbantott, empatiat, megbanast viszont sosem mutatott. Erzelmileg felorolt a kapcsolat es bar nehezen de szakitottunk 2 honapja. O ezzel a szakitassal akart engem manipulalni, hogy ugy viselkedjek ahogy neki megfelel. En viszont veglegesnek tekintettem a dolgot, es neki all feljebb a mai napig hogy milyen konnyen tul leptem rajta, en nem is foglalkozok vele, biztos nem is szerettem stb. Tesz rola hogy ne tudjam elfelejteni, irosgat, nekem es testveremnek is. Nagyon bant mert engem allit be rossz embernek mikozben miatta nem mukodott ez nekunk.
2016. szept. 16. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Leírtad: ő csak manipulálni akart a szakítással. Amikor rájött, hogy öngólt rúgott, mert te véglegesnek tekintetted, akkor taktikát váltott. Most is manipulálni akar. Ha hagyod, akkor rosszul fogod érezni magadat, ha nem, akkor egyszerűen átlépsz rajta, és nem foglalkozol vele.
2016. szept. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a viselkedesevel csak azt tanusitja, hogy jol döntöttel!

Ha ennyire manipulativ, hogy meg a szakitast is eszköznek hasznalta volna, akkor ne lepödjön meg, ha nem jött be a blöff. Utana viszont ne benned probaljon büntudatot ebreszteni, amiert ezt nem vetted be!


A helyedben azt irnam neki, hogy az elejen nem volt olyan könnyü tullepned rajta, de az azota tanusitott viselkedese sokat segitett ebben. ;) ez amolyan sakk matt

2016. szept. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!