Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért piszkál mindig? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért piszkál mindig? Nem vagyunk már dedósok.

Figyelt kérdés

3 éve megismerkedtem egy sráccal, párhuzamosan mikor megismerkedtem a jelenlegi párommal.(azóta is együtt vagyunk 3 éve) Akkor nyáron kicsit elengedtem magam, és pasiztam, azelőtt 1-2 hónappal lett vége az akkori kapcsolatomnak.Nem gondoltam volna magamról de egyszerre 2 vasat tartottam a tűzben... a lényeg nem is ez most.

Azzal a másik sráccal még néha néha összefutok mikor ráveszem magam hogy elmenjek egy kicsit iszogatni ilyesmik...mindig is beszólogatott meg piszkálódott ilyesmik, és annak idején ebből lettek a "nagy kibékülések" :) Legutóbbi alkalommal is mikor összefutottunk és egy társaságban voltunk akkor is beszólogatott és egy rendes szava nem volt hozzám.Eddig nem volt harag meg semmi köztünk, és most meg úgy érzem utál vagy nem is tudom...Miért ilyen velem? Sajnos - nem sajnos 2 éve össze akadtunk de csóknál több nem volt.(Én is akartam :( hiába nem foghatom az alkoholra, mert akartam) Azóta semmi nem volt, max néha célozgat azokra az időkre mikor találkozgattunk.

Nem ártottam neki semmit, nem érdemeltem ki azt hogy így viselkedjen velem, és ez engem bánt.Örülnék ha legalább haverok maradhatnánk, de ezelőtt célozgatott, most meg csak piszkál. Kérdeztem tőle hogy mi baja van velem, de azt mondta semmi...De mégis van valami, csak nem tudom ,hogy mi....

Mit kezdhetnék ezzel a helyzettel?Vagy miért csinálhatja ezt?Meg egyáltalán én miért foglalkozom ezzel? :(

én 23 vagyok ő 25...szóval kicsit gyerekes ez ,nem?

Köszönöm a válaszokat!


2016. szept. 19. 13:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A srác gyerekes, ez nem is kérdés. De neked is van még mit tanulnod az életről... Szeretnéd, ha haverok maradhatnátok? Most ez komoly? Minek? Ti nem haveri minőségben ismerkedtetek annak idején, és ha te ezen túl is léptél, ő nem feltétlenül. Valószínűleg többet akart volna. Hitegetted, de végül nem őt választottad. A férfiaknak is van lelkük, érzelmeik, stb. Valószínűleg úgy érezte, hogy átverted, és ezt nem bocsátotta meg. Legalábbis szerintem ez lehet a dolog hátterében. Szerintem nem kéne erőltetnetek ezt az ismeretséget.
2016. szept. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de ő mindig is úgy vallotta, hogy ez nem volt több szexnél...ő tudta ,hogy rajta kívül van más.Igaz, ő vetett véget ennek az egésznek köztünk...én sokat gondolok rá máig napig, pedig már 3 éve volt...lehet ő is így van velem?
2016. szept. 19. 14:31
 3/12 A kérdező kommentje:
elnézést *mai napig
2016. szept. 19. 14:32
 4/12 anonim ***** válasza:

Akkor most nem csak csók, de szex is volt?

Amúgy meg nem kell mindent elhinni, amit a másik mond. Sértett büszkeségről még nem hallottál? A leírtak alapján azt gondolom, hogy ha ti mégiscsak összejönnétek, akkor valószínűleg nem sokáig lennétek együtt, ő pedig csak használna és megalázna. Megsértetted azzal, hogy mást választottál helyette. De ez mind-mind csak spekuláció a részemről! Neked kell őt ismerned.

2016. szept. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Duma, hogy csak szex volt neki. (nem is volt szex, mint mondtad, le sem feküdtetek...) az egóját megsértetted, ő többet szeretett volna, kicsit össze törted valószínű a szívét, és a sérelméből piszkál. Ennyi. Én egyszer az ilyesmin tudtam úgy segíteni, hogy nagyon kedves ajándékot küldtem a pasinak, és ki is engesztelődött, többet nem közeledtem hozzá, csak ennyi volt, az ajándék, de utána már meg tudott bocsátani, és tudtunk egy légtérben egymás mellett létezni, többet nem neheztelt rám...

Amúgy - magamból kiindulva feltételezem -, hogy lehet benned is van egy olyan, hogy ha egyszer valamiért, valahogy egyedül maradnál, akkor szívesen lennél azzal emberrel.. vagy nem? (nálunk mind kettőnkben benne van ez, hogy ha valahogy úgy alakulnának a dolgok,.. akkor...akkor szívesen lennénk együtt.

2016. szept. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
elnézést rosszul fogalmaztam én a "nagy kibékülések " alatt azt értettem, hogy összevesztünk és utána kibékültünk vagyis szexeltünk egy jót...Igen bennem bennem van az hogy még érdekel, és ezzel az érzéssel nem tudok mit kezdeni..de akkor lehet ős is így van velem?
2016. szept. 19. 14:47
 7/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen. Esetleg beszéld meg vele! Csak a barátodat sajnálom.
2016. szept. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Meg amúgy is, először ő sértődött be és én így maradtam a jelenlegi barátommal...ő utána akart még találkozni ,de mivel komolyabbra fordult a kapcsolatom, nem akartam már találkozgatni vele...
2016. szept. 19. 14:51
 9/12 A kérdező kommentje:
Én is sajnálom, de szeretem is! Fáj, hogy ilyenek vannak a fejemben ...
2016. szept. 19. 14:52
 10/12 anonim ***** válasza:

5. vagyok. Ez nagyon rossz, én már csak tudom. Mi soha egy ujjal sem nyúltunk egymáshoz, csak beszélgettünk, (hisz foglaltak vagyunk) mégsem tudjuk teljesen elfelejteni egymást:-(.

Mi volna, ha beszélnél vele, és ha nem múlik egyikőtökben sem ez a vonzalom, esetleg megpróbálnátok együtt? Nyilván előtte tisztességgel szakítani kell...stb. A jelenlegi párod iránt vonzódsz ennyire? Szerelmes vagy valamelyikükbe? Kibe? Nem nehéz kérdések ezek. Én pontosan tudom, hogy én kibe vagyok szerelmes, csak az én vonatom már elment...ezt tudod, hogy kit szeretsz igazán.

2016. szept. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!