Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tökéletesen az ellentétje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tökéletesen az ellentétje egymásnak az, amit a nők mondanak és amit cselekszenek?

Figyelt kérdés
Ez szerintetek, minden nőnél így van, és ha valmilyen szinten igen, vagy teljesen, miért van ez?
2016. szept. 19. 19:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Azért van, mert a puncijuk mást diktál, mint az eszük.
2016. szept. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd?
2016. szept. 19. 20:07
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
Inkább úgy mondanám, hogy nem pont az ellentéte, de sokszor nagyon nem egyeznek, amit elképzelnek, és mondanak azzal, amit ténylegesen tesznek aztán.
2016. szept. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Nyilván azért akad kivétel, de mint ahogy a nevében is benne van, az a kivétel. Ott van pl., hogy a nők elméletben mennyire komoly párkacsolatot szeretnének, ennek ellenére sorban fekszenek le olyan férfiakkal, akikről egészen pontosan tudják, hogy sohasem tudják semmifajta normális kapcsolatra bírni. Miért is? Mert ezek azok a férfiak, akikért egyedül szexuális vágyat ereznek. Na most ezt sohasem fogják nyilvánosan elismerni, inkább a szemét férfiakat hibáztatják a saját mizériájuk miatt.
2016. szept. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ó, ha ilyen egyszerű lenne... :D
2016. szept. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak annyit jelent, hogy nem beszéltek egy nyelvet, azért nem érted mit is mond?
2016. szept. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%
1# Ez a férfiakra jobban igaz. Őket a farkuk irányítja.
2016. szept. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Bennem is sokszor van ellentét, de én nem szoktam hazudni erről. Igen, vannak olyan pasik, akik nagyon szexisek, és megőrülök értük, de ettől függetlenül nem fekszem le velük, mert semmi értelme nem lenne. De az is igaz, hogy hiába vágyom komoly kapcsolatra, ha valakiben semmi nem fog meg (és most itt nem a külsőre gondolok elsősorban), akkor nem fogok vele összejönni csak azért, mert kedves és rendes, mert ez önmagában szörnyen kevés.
2016. szept. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
Igen, és ehhez hozzávehetjük azt is, amit gondolnak, mert az sincs köszönő viszonyban azzal, amit mondanak vagy cselekszenek.
2016. szept. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy nő ismerősömnek besegítettem a munkájába, vállalkozásába, kiadott nekem feladatokat. Megcsináltam, mondom kész, jesz. Nem volt jó, másra GONDOLT a hölgy, mint amit véghez vittem. ELMONDOTT pár paramétert, de másra GONDOLT. Ja, hogy nem mondtad el normálisan? Miért is nem?


Na ez volt az a pillanat, amikor eldöntöttem, hogy mindent megkérdezek, akár hülének néznek, akár nem. Mert ha nem kérdezel meg egy nőt részleteiben, hogy mit akar, akkor abból még te jöhetsz ki rosszul.


Szóval nem feltétlenül mindig, de igen, láttam már a kérdésedre példát, nem egyet.

2016. szept. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!