Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eddig volt onbizalmam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig volt onbizalmam a lanyok teren, de kezd eltunni az oldal miatt?

Figyelt kérdés

Utoljara 2-3 eve voltam az oldalon (gyakorikerdesek. hu) es most az utobbi egy hetben felneztem az oldalra (sok szabad idom lett) es mindenhol azt latom, hogy mindenki azon sirankozik, hogy a lanyoknak az izmos, penzes, szemet, bekepzelt stb. pasik jonnek be, meg ez a 8:2 arany....

Eddig volt onbizalmam a lanyok teren, de kezdem elvesziteni. Meg voltam (vagyok?) magammal elegedve, de miota "rendszeressen" olvasom a kerdeset es kommenteket egyre altlag alattinak latom magam. Mas is igy latja a dolgokat az oldalon?


2016. szept. 19. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, de jó nagy hüle vagy
2016. szept. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Nekem a mai napig nem volt a kinézetemmel gondom, de ma le vizilóztak, szóval megértem a problémád.
2016. szept. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Azert meg akadnak olyan lanyok, akik nem arra buknak. Nem ertem sosem aki ilyen valaszt ir... amelyik not meglehet venni az lehet arra bukik, de a normalis nem azt fogja nezni mid van, vagy mid nincs.

Koszonjuk, tisztelet a kivetel! :)

2016. szept. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok nőként, bár nekem nem az önbizalmam sínyli meg az itteni olvasgatást. Nemrég léptem ki egy hosszabb kapcsolatból, de úgy érzem teljesen kilátástalan az, hogy értelmes párt találjak magamnak. Úgy érzem nekem nincs energiám arra, hogy azon gondolkozzak vajon csak a szexre kellek-e az illetőnek, vagy egy héttel a randi után azért nem keres-e mert elütötte egy busz, vagy mert nem akar tőlem semmit, csak nem meri a szemembe mondani. Persze tudom, hogy az emberek nagy százaléka pont azért van itt, mert problémája van és amúgy ezt azért nem lehet ráhúzni az egész társadalomra, de még is bennem van ez a rossz érzés. Amúgy megnyugtatlak nem minden lány bukik az izmos pénzes pasikra. Lehet a nagytöbbség ilyen lehet, de nem mindenki. Ez tartja még bennem is a lelket, hogy talán nem mindenki olyan mint amilyennek beállítja a társadalom.
2016. szept. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amit itt irkálnak, azt tartsd jó viccnek. Én, kimondottan jókat nevetni járok ide. Az élet az mást mutat. Különben én is eltemethetném magam. Azok a nők, akik nem itt szocializálódnak, ezekről nem is tudnak.
2016. szept. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Most komolyan erre az oldalra adsz?

Ne vicceljél már!

Ezeknek a lányoknak nagyon sok az igényei azt lehet a bugyiukat nem tudják kimosni!

2016. szept. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Regebben en is azert jartam az oldalra, hogy nevessek az embereken. Ezt azokra ertem akik nagyon hulye kerdeseket/valaszokat irtak (pl.: magas, vekony srac vagyok... ?valaki emlekszik ra?) :)

Amugy nem szoktam komolyan venni ezt a forumot, de mostanaba sokat nezem es kezdem azt gondolni magamrol, hogy nem vagyok eleg jo, de probalok nem gondolni ilyenekre.

Szerintem holnaprol nem fogom nezni az oldalt, mert hosszu tavol ez igy nem lesz jo. Nem akarom sajat magam szivatni.

2016. szept. 19. 21:09
 8/10 anonim ***** válasza:

Tudod, én mindig inkább csak meglepődöm rajta, mert szöges ellentettjét látom annak, ami kint megy a valóságban.


Ne ezt vedd alapul kérlek. Ha volt önbizalmad, akkor legyen is.

2016. szept. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Fish1 ***** válasza:

Az általad említett kérdéseket/válaszokat általában olyan emberek írják ki, akik sikertelenek/épp lapátra kerültek/kudarcuk volt nemrégen, stb. És náluk jön az álatlánosítás, hogy "minden nő/minden pasi ilyen meg olyan". Én nem hiszem, hogy a világ összes ellenkező nemű emberével találkoztak, hogy ezt így kijelentsék :) Ezen kívül azon kellene elgondolkodniuk, hogy saját magukban hol és miért van az a hiba, hogy a nem megfelelő nőket/pasikat vonzzák magukhoz, vagy azoknál próbálkoznak be.

Szóval szerintem ez ne befolyásoljon téged, mert ez borzasztó negatív hozzállás.

2016. szept. 20. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez az oldal a frusztált, megkeseredett, besavanyodott emberek gyűjtőhelye, azoknak a dolgoknak, amiken itt siránkoznak, a való életben igen kicsi a százaléka. Nekik hiába magyarázza az ember, hiszen a sok csalódást képtelenek feldolgozni, az elutasítások után pedig tövig nyomták a fejüket a seggükbe, szóval teljesen beszűkült a világuk.. Ne innen indulj ki.
2016. szept. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!