Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők! Nektek ez a 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Nektek ez a 3 dolog milyen arányban számít egymáshoz viszonyítva egy férfivel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Melyik hány %-ot tenne ki fontosságilag, melyik mennyire lényeges egy férfinél? Kort is írjatok!


1.) Sokat tesz a kinézetéért, sportol vagy kondizik, egészségen étkezik, követi a divatot, mindig próbálja a maximumot kihozni a külsejéből, nem hanyagolja el magát soha, tesz róla, hogy vonzó legyen mindig.

2.) Fejleszti a személyiségét, rossz tulajdonságain próbál javítani és kiküszöbölni őket, próbálja megérteni a nőket, és minél inkább arra törekszik, hogy a nő jól érezze magát mellette, egy kiegyensúlyozott, boldog kapcsolatra törekszik.

3.) Építi a karrierjét, hogy megfelelő megélhetést tudjon biztosítani, saját lakás vagy albérlet, autó, és stabil, jó kereset, amire később egy családot is lehetne alapozni.



2016. szept. 26. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Legfontosabb a 2-es.

utana a 3-as. En is probalnek epiteni valamit,szoval velem egyutt probaljon o is.

Az elso az utolso. En pl szeretem a macis ferfiakat. Szamomra az is vonzo. Es most nyilvan nem a tulsulyosrol beszelek. :)

2016. szept. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
* 25 vagyok
2016. szept. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Tehát ha ez a 3 teszi ki a 100%-ot?

1. 25%

2. 50%

3. 25%


A legfontosabb az önismeret. Tudja kicsoda, mik a hibái, fogadja el magát, változtasson azon amin úgy gondolja kell, de ismerje az erősségeit is. Ettől lesz valakinek egészséges önbizalma, ami vonzó. Ráadásul a legtöbb probléma a kisebbség érzésekből, frusztráltságból fakad. Két egészséges lelkű ember képes jól működő, egészséges kapcsolatra.


Tegyen a kinézetéért, de főleg az egészségéért. Ne vigye túlzásba, fenének sem kell egy nárcisztikus fazon, aki folyton a saját izmait bámulja, és nem lehet hozzáérni a hajához, nehogy lerontsd a séróját. Legyen igényes magára. A mértékletesség a kulcsszó.


Az jó, ha van jövőképe valakinek, és tesz is érte. Vannak céljai. Már eleve gondol arra, hogy mikorra megállapodna, ne akkor keljen elkezdenie munkát keresni. Ez felelősségteljes személyiséget feltételez. Az ilyen emberben jobban meg lehet bízni, biztonság érzetet ad.



Hát Kb. így látom.

31N

2016. szept. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

első a 2.-es

második a 3.-as

de nem tudnék százalékot mondani ...


de ha kapcsoltban gondolkodik akkor az anyagi dolgokat együtt kellene kivitelezni nem pedig elvárni a másiktól

a kapcsolat építés is kétszemélyes játék azért

nem csak neki hanem a másik félnek is kell változnia

2016. szept. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az egyes nálam szinte biztos kizáró ok (addig még oké hogy figyel rá hogy ne hízzon el de ha valakinek abból áll az élete hogy görcsösen "szép" akar lenni az nálam nem nyerő.) A másik kettő hasonló arányban van de a 3-as fontosabb azt hiszem. Azonban egyik a másik nélkül édeskevés.
2016. szept. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2,1,3
2016. okt. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2 (50) -3 (40) - 1 (10)... 1-es csak azért tíz, mert nekem az alap higiénia fontos meg hogy ne hagyja el magát, de a sport, kondi nem az, nekem amúgy is a testesebbek jönnek be.
2016. okt. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Határozottan a kettes, de ez nőknél is nagyon fontos (ezt nőként mondom)
2016. okt. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

2-3 45-45% Fontos hogy ismerje és fejlesszeönmagát de szerintem az is ugyanannyira fontos hogy a munkában is ki tudjon teljesedni.

1 10%


33vagyok.

2016. okt. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1- 10%

2- 55%

3- 35%

Bár ezt elég nehéz százalékokban megállapítani.

2016. okt. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!