Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen programot tudtok, ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen programot tudtok, ahol nem ciki ha a nő fizet? És nem is egyértelműen randi szagú.

Figyelt kérdés

Van egy férfi ismerősöm, aki az utóbbi időben nagyobb érdeklődést mutat felém és azt hiszem kapcsolatot fontolgat a fejében.

A minap elhívott kirándulni, de az üzemanyag költségbe nem hagyta hogy belefizessek. Más költség meg nem nagyon volt.

Szeretnék valami közös programot (ami nem randi szagú), és ahol kicsit törleszthetem az üzemanyag költséget.

Lenne ötletetek?

Olyan kéne, ahol nem ciki ha a nő fizet. Pl étteremben ciki.


2016. szept. 26. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Suss vagy főzz neki valami finomat
2016. szept. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hívd el színházba, moziba, koncertre vagy bármilyen mindkettőtöket érdeklő kulturális programra, és vedd meg előre neten a jegyeket.


Ha legközelebb kirándulni mentek, akkor pedig vegyél vagy készíts valamilyen ennivalót.

2016. szept. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amit az előző hozzászóló írt jó ötlet!


-Képzeld kaptam/nyertem két jegyet a .......-re! :)

2016. szept. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudom, h nem ezt kerdezted, de ugy gondolom, felesleges ez a mericskeles, h ki mennyit tett bele anyagilag a kezdodo kapcsolatba.
2016. szept. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!