Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha zavar a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha zavar a pasi szakmája?

Figyelt kérdés

[link]


Ebben a csapatban "táncol"...

Kb. 1 hónapja ismerkedünk, már sokkal több mint barátság, de nem nevezném kapcsolatnak. Azt mondta, táncos, hát mindenre gondoltam csak ilyenre nem... Egy pár napja volt egy nagyobb fellépésük, és mondta, hogy menjek el a barátnőimmel megnézni...körübelül a negyedéig bírtam, utána felálltam és kimentem, annyira elborította az agyamat a féltékenység, még így is, hogy nem is a pasim egyelőre...

Elmondtam neki is, hogy mit gondolok erről, nyugtatott olyanokkal, hogy ez nem chippendale, meg ebben rengeteg edzés meg munka van...elhiszem neki, de basszus... Nagyon nagyon jó vele, és kezdem úgy érezni, hogy komolyak az érzéseim felé, de ez nagyon arcon csapott, így élőben...

Túlreagálom? Csajok, ti ezt hogy kezelnétek? Le lehet ezt valaha nyelni, és elfogadni?


2016. szept. 26. 18:14
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
6%

Azt megkérdezted már, miért ezt a szakmát választotta?


Én egyébként biztos nem bírnám elviselni a tudatot, hogy több 10-100 nő csorgatja a nyálát a pasimra.

2016. szept. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
39%

Hogy a francba nem derült ez ki jóval hamarabb?

Velem ilyesmi nem történhetne meg mert ennél jóval érdeklődőbb és körültekintőbb vagyok,ha meg hazudott róla akkor nincs miről beszélni.

2016. szept. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
7%
Persze ez titeket taszít, mi? Hát ezt k#rvára nem akarom elhinni, bocsi.
2016. szept. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
98%

Én sem vettem volna jó néven, ha meginvitált volna a "táncelőadására", ahol 69 pózokat és miegymást imitál random lányokkal nagyközönség előtt.


Ki fogom mondani, és nem is kérek az általánosításért elnézést (bár ez nem nevezhető annak, mert nem hiszem, hogy minden 2. pasi csinálna ilyet), én ilyen fiúval nem kezdenék.

Nem tudnám komolyan venni! 24L

2016. szept. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Az egyik haverja csinálja ezt szintén, és ő mondta neki, hogy nincs-e kedve hozzá. Aztán jól érezte magát, jóba lett a többi pasival, iszonyat könnyű pénz, mozgáskultúrán meg jó külsőn kívül nem is kell kb. más...valahol megértem.


Én egy szóval nem mondtam, hogy taszít a dolog. Egészséges, hetero nő vagyok, hogy a fenébe ne tetszene egy szép férfitest, stb. Csak azért az baromira más, mikor meghallod, hogy melletted két másik nő : "az a szexisten, a legszélén, na ő megérne egy ajtócsapkodást". És az a szexisten legszélső történetesen a (majdnem) pasid. Az nem esik jól, nagyon nem.

2016. szept. 26. 18:33
 6/32 anonim ***** válasza:
24%
Akkor téged fordítva csináltak, ha neked ez rosszul esik. Áruld ár el nekem, az jobban tetszene, ha egy rusnya gyerekkel lennél együtt, és a melletted álló csajok fikáznák, mint állat? Gondolom "büszkeséggel" töltene el. :D
2016. szept. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
80%
Nem jonnek ossze ilyen csavoval. Alapbol az ertelmes sracokat szeretem, ilyen emberbol nem neznem ki, hogy a testen kivul van benne barmi.
2016. szept. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Egyébként baromi művelt, értelmes pasi, műszaki egyetemen diplomázott, egyáltalán nem az az üresfejű szépfiú kategória. Nincs egyenes arányosságban a személyiségével, hogy most ilyen körökben mozog.
2016. szept. 26. 18:40
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Inkább bele se kezdj, mert nem bírnád elviselni, mert ilyen kinézetű pasinál egy egyszerű sétánál is pont ugyanez lesz - mintha táncolna -, hogy azon kattogsz majd, hogy megnézik őt a csajok. Mert meg fogják, sőt, minden 2-3. még ezt is fogja gondolni, amit fentebb említettél, és ez akkor is így lenne, ha nem táncolna.


Off: ha ez nem chippandle (jól írtam?), akkor mi az? :D Vetkőznek, pózokat imitálnak, erotikusan mozognak... Tudtommal ez az :D.

2016. szept. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

7-es, te tényleg nem érted a kérdés lényegét....


Nem az a baj, ahogy kinéz a pasi, hanem az, amit csinál.


Egyik nő sem szeretne "versenyezni" a saját pasijáért.

Neked kell bemutatni milyenek a nők?

Az ilyen pasikra élből ráizgulnak, és van egy-két olyan pofátlan egyed, akik ténylegesen rá is mozdulnak.


Te mit szólnál, ha a te barátnőd adna elő hasonló produkciókat férfiaknak, akik a színpad mögött lesben állnának, hogy meghúzhassák?

Vagy szívesen hallgatnád, ahogy melletted összesúgnak, hogy "de megqúrnám", "fú de lesz_patnám"...?

2016. szept. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!