Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira egyedul meg maganyosna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira egyedul meg maganyosnak erzem magam hogy benne ragadtam egy rossz kapcsolatban. Tudnatok tanacsokat adni?

Figyelt kérdés
Vagyis mar nem kapcsolat , mert hivatalosan szakitottunk exszemmel, mivel sokszor volt tiszteletlen, bunko velem, megis elbagatelizalja a "buneit". A szakitas ota (2honap) teper, hogy bekuljek ki vele, kedves gesztusokat tesz bar bizalom nincs, es ezert ujrakezdeni sem tudom vele. En ezeket mindig oszinten elmondom neki , megsem adja fel. Ez imponal, mert ugy erzem valakinek legalabb fontos vagyok, meg ha nem is teljesen oszinte, masreszt viszont megfojt, mert megbocsatani nem tudok es kezdek a folytonos agyalasba belefaradni. Viszont ha arra gondolok hogy lesz masvalaki neki, es megirja hogy eddig kuzdott, feladta, fajna. Szerettem ot, de az is faj, ahogy bant velem. Ugy erzem sehogy sem jo.
2016. szept. 26. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Tanács#1: Ne tartsd a kapcsolatodat az exszeddel.

Tanács#2: Foglalkozz azokkal a dolgokkal, amiket élvezel.

Tanács#3: Legyél nyitott arra, hogy új emberekkel ismerkedj meg.

2016. szept. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted és kiàmbrândultàl belőle akkor hagyd majd idővel enyhülni fog a dolog !Ha szereted akkor beszéld meg vele a dolgokat és csak bizonyos feltételek között kezded ujra pl ha nem lessz bunkó stb akkor jàrtok de inkàbb akkor is ő teperjen és ne ugorj a nyakàba ne fuss utana stb!Ha vàltozik akkor van értelme de ha akkor is bunkózik stb akkor hagyd!
2016. szept. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!