Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogy áll a sminkhez? 25/n

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy áll a sminkhez? 25/n

Figyelt kérdés

Szeretem minimálisan sminkelni magam. Nem vagyok pattanásos se semmi, egyszerűen napi rutin. Természetesen minimálisan. Persze van, jobb felrakok egy élénkebb rúzs, neon vagy piros/vörös árnyalatot. Bár ritkán. Van, hogy a szemem emelem ki. De hangsúlyosabban csak tényleg ritkán, reggel nem sok időm van a tükör előtt ülni. 5 percet szánok rá általában.


Nagyon fehér a bőröm, a szolit kerülöm. Ezért is rakok egy kis alapozót fel, hogy legyen egy kis színem.


Olvastam pár kérdésnél, hogy a pasik nem igazán kedvelik a sminkelős lányokat, miközben az utcán megnézik+ engem se szólt le soha senki, bár ha én az picit felrakom, nem lesz más az arcom, csak kapok egy színt.

És smink nélkül bátran mutatkozom, de azért egy ízléses smink nem bűn, nemde?


2016. szept. 26. 18:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%
Csak itt irjak, hogy nem szeretik oket. A valosagban semmi baja senkinek vele.
2016. szept. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%
Semmi gond nincs a sminkkel általában. Nekem személy szerint a vörös rúzs nagyon émelyítő és senkin nem tetszik. Más férfiaknak viszont biztos bejön.
2016. szept. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
82%
Úgy vettem észre, hogy a legtöbb férfi a natúr sminknél azt hiszi, hogy a hölgyön nincs semmilyen festék. A valóság pedig az, hogy az egységes bőrkép, az üde tekintet az, ami tetszik nekik, csak nem tűnik fel nekik, hogy sminkről van szó.
2016. szept. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
71%
Az, aki szép, az reggel is szép.
2016. szept. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
82%
Én erősen sminkelek majdnem minden nap, mégis tetszem a pasiknak, mert jól csinálom. Tudom mi áll jól, mit és hogy kell kiemelni/eltakarni és mindig alkalomhoz illően teszem. Én azt tapasztalom, hogy csak a végeredmény a fontos.
2016. szept. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
34%

Minden pasi szereti az igényesen sminkelt lányokat.


Én sem szoktam keverőgépet indítani reggelenként.

Nem szólít le senki, de legalább azzal a tudattal lépek ki az utcára, hogy nem egy komplett arcot malteroztam fel a fejemre. :)

2016. szept. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
71%

Hétköznapokra nem szeretem a sminket. Egyszerűen nem értem az értelmét, hogy miért jó hétköznap eltömíteni a pórusokat. Ráadásul a bőr gyorsabban öregszik.

Ha egy fiatal lány munkába megy vagy iskolába, nem látom az értelmét. Szerencsére eddig egy barátnőm sem volt, aki rendszeresen sminkelt volna.

Alkalmakkor, randin, hasonló eseményeken megértem és nem zavar. De nem egy lány barátom van, aki "kevés" sminket tesz fel, de egy puszi után tiszta alapozó vagyok.

Bűnnek nem bűn, csak nem szimpatikus első körben. Persze, nem kizáró ok.

2016. szept. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Szergej55 ***** válasza:
81%
Én nem bánom, ha van, csak ne az tartson össze.
2016. szept. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
70%

"Nagyon fehér a bőröm, a szolit kerülöm. Ezért is rakok egy kis alapozót fel, hogy legyen egy kis színem. "

Jó hülyén nézhetsz ki, ha alapozóval akarsz kis színt adni az arcodnak. Alapozóból pont ugyan olyan árnyalatot kell használni, mint a saját bőrszíned, nem pedig akár 1 árnyalattal is sötétebbet. Csak szólok, mert lehet, hogy ez miatt nem szólítanak le a pasik..


Nekem ha munkába, suliba vagy akárhova megyek, alap a smink, persze sokkal egyszerűbb és visszafogottabb, mint mondjuk egy alkalmi smink.

2016. szept. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
47%

Az aki szék, az reggel is szék! X)

Én nem szoktam sminkelni magam, max megborotválkozok, meg megmosom az arcom, meg a hónam alját. Mondjuk hülyén is néznék ki benne.

2016. szept. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!