Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egyéjszakás kalandból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyéjszakás kalandból gyerek lenne, te hogyan reagálnál?

Figyelt kérdés
Mint férfi és mint női szemmel. Ki hogyan reagálna?
2016. szept. 26. 21:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

Azt hiszem meglehetősen rosszul reagálnék. Nem biztos, hogy megtartanám.


27N

2016. szept. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%
Sokkot kapnék az tuti,bár nem fenyeget ez a veszély :) (N)
2016. szept. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
4%

azt hiszem szedném a sátorfámat, de nem szoktam éjszakázni

F

2016. szept. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
44%

Én biztos meglepődnék, vagy lesokkolnék egy pillanatra... De utána azt mondanám, hogy vetesse el, amihez anyagilag is hozzájárulnék.

(De amúgy eddig csak egy alkalmim volt, szóval szerencsére kevés az esély ilyenre. )

20/F

2016. szept. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
55%

Elvetetném.

(N)

2016. szept. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
56%
Elképzelhetetlennek tartom, habár nincs túl sok, de annyi eszem azért van hogy gumit húzzak ha már olyan úri hölggyel hozott össze a sors akit rögtön megdönthetek. Ha meg netán becsúszik egy taktikai hiba akkor is ott az esemény utáni tabi.
2016. szept. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
40%

Attól függ. Ha pl most történne ilyen (feltéve persze, hogy egyedülálló vagyok), akkor nagy valószínűséggel elvetetném. Sem elég érett nem vagyok az anyaságra (23 éves vagyok, egyetemre járok és amellett gyakornokoskodom, ami kb az albérletre és rezsire elég, másra nem) sem az anyagi hátterem nincs meg hozzá, azt meg a másiktól nem várom el, hogy erőn felül teljesítsen valami olyan miatt, amibe kb nem volt beleszólása.


Viszont ha idősebb lennék, mittudomén, már harminc felé közeledve, meglenne hozzá az anyagi háttér és úgy általában a támogató légkör (barátok, család, akárki), akkor még az is lehet, hogy bevállalnám. Max szólnék az apának, de elvárásom semmi nem lenne felé, ha szeretne a gyereke élete része lenni, ám legyen, de én nem követelnék tőle semmit. Szerintem.


Nyilván persze, most könnyen beszélek, stabil párkapcsolatban, ahol ha "véletlenül" (már amennyire az ilyen dolgok ugye véletlenül történnek meg) teherbe esnék, akkor nem pánikolnék be, mert amúgy is az esküvőre készülünk, tervezünk babát a közeljövőben, a család emiatt ugye máris másképp állna hozzám (a vőlegényemmel azért mégis csak más gyereket vállalni mint egy borgőzös egyetemi bulin egy ismeretlen eredetű apával felcsináltatni magam), jelentősen több támogatást kapnék. Amire azért odafigyelek, hogy ne legyen szükség, de jó dolog, hogy a lehetőség nem olyan negatív.

2016. szept. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
meglepődnék, ugyanis kizárt, hogy egyéjszakásba belemenjek! gumi nélkül meg főleg!
2016. szept. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%

Nem örülnék neki, de ez lehetetlen,mivel nem szokásom ilyen kapcsolatokba belemenni.


Elméleti síkon, ha végigjátszom, akkor viszont nem tartanám meg. Ha gyerekem lesz, akkor az családba fog születni. Magyarul lesz egy apja, aki éppúgy várja, mint én. Pont úgy, ahogy engem is alig várt apukám.

2016. szept. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Abortusz.
2016. szept. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!