Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, vettétek már el srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, vettétek már el srác szüzességét, mikor már tapasztaltak voltatok? Van itt olyan srác, aki így vesztette el? Milyen volt az első szex? Hány évesek voltatok és mennyi a partner? Hányadik volt a lánynak?

Figyelt kérdés
2016. szept. 27. 16:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem tartott túl sokáig, de legalább ő tudta, h mit kell csinálni. :) 21 voltam
2016. szept. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mindketten szüzek voltunk.

Én 17, ő 19 volt akkor.

Nem volt rossz az első.:)

2016. szept. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Túl tapasztalt nem voltam, nekem ő volt a második. 21 éves volt, én 17. Jó élmény volt, de mint minden partneremmel, vele is össze kellett szokni. Az a helyzet, hogy csókolózni is én tanítottam meg, előttem csókolt már meg más lányt, de azt mondta, az nagyon rossz volt. De könnyen össze tudtunk szokni.
2016. szept. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

Volt.

Milyen lett volna? Kis bénázás, de semmi olyan, ami "gáz" lett volna. Kevesebbet szerencsétlenkedtünk, mint a mostani párommal, akinek volt előttem is barátnője. Akkora marhaság ez a "tapasztalt" duma... Minden új partnerrel a 0-ról kell, vagyis kéne kezdeni. Attól még, hogy az első pasimnak bejött valami, a harmadiknak már nem fog tetszeni ugyanaz... Meg attól, hogy a párom exe odáig volt valamitől, lehet hogy én irtózok tőle. Ígyis-úgyis arra megy rá az első x alkalom, hogy egymást megismerjük, a technikai részleteket meg úgyis tudja mindenki, aki járt általánosban biosz órára, teljesen mindegy, hogy szűz-e a pasi. (Lánynál is csak annyiból számít, hogy esélyesebb, hogy fáj neki az első alkalom, akkor azért még nem lehet előjáték nélkül bevágni)

20 voltam, és a partnerem is.

Nekem ő volt a második.

2016. szept. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

Pontosan így van, minden párnak össze kell szokni szex terén. Teljesen mindegy előtte kinek hány partnere volt. Akkor lesz jó a szex mindkét félnek, ha összeszoknak.


Nekem egyébként egy tapasztalt lány "vette el" a szüzességem. Egyidősek voltunk 21, pontosan nem tudom hanyadik voltam neki mert sosem érdekelt de úgy kb 5-6 ik.

Első alkalom természetesen bénázós volt kicsit, de számomra emlékezetes. Kb 4 alkalom után tudtam a csúcsra juttatni. Szerencsére addig nem játszotta el hogy sikerült. Mondta és mutatta neki hogy lenne jó, illetve amíg nem sikerült a szerszámmal, addig kézzel és nyelvvel oldottam meg hogy elélvezzen :)

Azóta szakítottunk. De azt nyugtáztuk mindketten hogy a szexel sosem volt probléma, más miatt lett vége.

2016. szept. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, a 2. fiú akivel voltam szűz volt, 17 évesek voltunk, szóval nem mondanám hogy tapasztalt voltam. Elég gátlásosan indult a dolog a részéről, de belejöttünk, semmi extra sztori nem fűződik az eseményhez.
2016. okt. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen en 16 voltam o 17. Elotte tartos kapcsolatban voltam 2 es fel evig a baratommal. Rendszeresen eltunk nemi eletet. Az uj baratomnak elso voltam, egyaltalan nem volt semmi cikis sztori vagy kellemetlen szituacuo. Nem tartott sokaig de jo volt es johetett a kovetkezo. :)
2016. okt. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Volt mar ilyen. Ő 16 volt en 18. :D
2016. nov. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem ő volt a második,én voltam 17,ő 20 éves.Kémia meg volt,úgyhogy semmi gebasz nem volt.
2016. nov. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Már 3 srácnak is vettem el a szűzességét! Klasz volt
2016. nov. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!