Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érhetnék az ex nyomába?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetnék az ex nyomába? Hogyan vegyem el tőle a férfit?

Figyelt kérdés

Van egy 21 éves férfi,aki teljesen elcsavarta a fejem. Udvarias, kedves, jó a humora, a dumája,és még jó munkahelye is van. Egyszer randiztam vele, ahol én nagyon jól éreztem magam, ő valószínűleg már kevésbé. Nem is nagyon beszélgetett velem a randi után,de tegnap véletlenül találkoztam vele,és egy gyönyörű nővel volt,aki mint utólag kiderült az ex barátnője. Ugyan nem látták,de én láttam,hogy csókolóztak, viszont nincsenek együtt. Félek,hogy nemsokára össze fognak jönni,és ezért fordulok hozzátok. Hogyan érhetném el,hogy elkezdjem érdekelni,és ne megint az exével jöjjön össze? (Már négyszer össze jöttek korábban) tudom,hogy normál esetben az ex nyomába sem érhetnék,mert a külseje tökéletes, modellkedik is,én meg nem vagyok modell allkat inkább csontkollekciónak hívnám magam,de mégis ki akarom túrni. Mit csináljak?

20/N



2016. okt. 1. 12:32
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Azért ennél szánalmasabbat nehezen tudtam volna elképzelni így szombat kora délután.
2016. okt. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Egy modell csajjal még malac testalkattal is előbb vennéd fel a versenyt mint csontkollekcióként. 23/F
2016. okt. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A beszólogatás megy de tanácsot már nem akartok adni?
2016. okt. 1. 12:39
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem beszólásnak szántam, a véleményemet közöltem. (Nem csak az enyémet.)
2016. okt. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a randin és a randi után is magasról lesz.art téged a pasi, akkor miért is akarod őt megszerezni? Tökmindegy, hogy milyen az exe, meg kivel jön össze, nem jöttél be neki, pont.

Legyen már egy kis önbecsülésed, ne fuss olyan vonat után, amelyik elment....

2016. okt. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

értékrendileg már jó a munkahely jó a pasi is? szerintem ez kicsit olyan nyomi hozzáállás másrészt ex-ével összejön biztosan ez a kedvenc száma:

https://www.youtube.com/watch?v=ok8vsBL2ts0

2016. okt. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, és semmit! Ez sajnos nem így működik! Nem csak a külsőt szereti a lányban, hanem gyanítom komoly érzései vannak felé! Lehet h a ti randitokon is végig a csaj járt a fejében. A külsődet meg tudod változtatni, de a srác érzéseit nem ilyen egyszerű, szóval én a helyedben hagynám a fenébe!
2016. okt. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A dogos no a bnoje azota is. Sajnos te unalomuzo voltal a jelek szerint. Nem veletlenul van a dogos csajjal.

Sajnos van ilyen helyzet, orulj, h ilyen egyszeruen megusztad. Engem vertek mar meg ilyen miatt, h raszalltam egy csaj pasijara.

2016. okt. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Veled csak egy baj van.

Az,hogy élve születtél. :)))

2016. okt. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül szar rád a srác.

Elég agyhalottnak tűnsz!

21 évesen meg amúgy sem férfi még.

2016. okt. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!